Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

pa dolazi jos jedan, mogu se usuditi i reci jos veca legenda, dokumentarni film :joe strummer: the future is unwrittenhttp://www.imdb.com/title/tt0800099/joestrummer2ls9.jpgjedan od najkopletnijih zabelezenih arhiviranih intervjua, fotografija, reminiscencija preostalih clanova i td.naravno, avid fan joe strummera=the clash=joe strummer bi trebalo da su vec gledali 'let's rock again/'04/

Link to comment
pa dolazi jos jedan, mogu se usuditi i reci jos veca legenda, dokumentarni film :joe strummer: the future is unwrittenhttp://www.imdb.com/title/tt0800099/joestrummer2ls9.jpgjedan od najkopletnijih zabelezenih arhiviranih intervjua, fotografija, reminiscencija preostalih clanova i td.naravno, avid fan joe strummera=the clash=joe strummer bi trebalo da su vec gledali 'let's rock again/'04/
Film je predobar! SVE, SVE, SVE o strummeru. Cak su i strebercine poput mene saznale gomilu novih podataka.
Link to comment
  • 2 weeks later...

u, vidi ovo. taman sam pošao da postavim topik za Control i iz kurtoazije sam pregledao podforum da vidim da neko slučajno nije pre mene. kad ono, međutim. samo se nadam da neće ispasti totalno razočaranje. / a u stvari se potajno nadam da će ispasti master-piece, samo ne smem naglas, da elemenat negativnog iznenađenja ne bi bio prevelik.

Glumci stvarno sviraju & pevaju...
moraš, ipak, priznati da to i nije baš neki prevelik podvig, bar što se instrumentalnog dela tiče :)
Link to comment
Nemam pojma, nisam jos gledao film. Ali, u svakom slucaju ne ocekujem Mahavishnu Orchestra :D
lolnisam ni ja, nego sam mislio na to da glumcima nije trebalo nešto preterano truda da bi naučili i odsvirali sami :)
Link to comment
lolnisam ni ja, nego sam mislio na to da glumcima nije trebalo nešto preterano truda da bi naučili i odsvirali sami :)
uvek je uzivanje citati mudrosti staraca isposnika sto u svojim pecinama zatvorenih ociju svevide
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...