Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Zaboravih i da sam odgledao out of furnace sa Bale-om.

Solidan triler. Meni on vazda dobar, odličan. Bejl, mislim, ne triler. :) Harelson dobar kao negativac.

Link to comment

Radiofreccia http://www.imdb.com/title/tt0169164/

 

Skidao se sto godina al vredelo je, super filmić. 5 ortaka u malom mestu u Italiji, jedan od njih dolazi na ideju da naprave radio stanicu

kako bi oživeli gradić i puštali dobru muziku. Centralna ličnostu je lik po kome je kasnije i nazvan radio, al uporedo se prati i ostatak ekipe.

Pored njih u filmu ima još par autentičnih sporednih likova.

Link to comment

Ja pre neki dan zaredom odgledao dva dobra filma. Na stranu gubitak koncentracije i nesposobnost da spavam, ali, ovi su dobri, do mere da ću, možda, početi da preispitujem  svoje mišljenje o filmovima. Mis'im, aman, dva komada!

 

Prvi je  Girl with the dragon tattoo. Fin tempo, bez mnogo oslanjanja na tenziju. Dobra priča, bez obzira na očekivani rasplet, jer je priča dobro ispričana. Jbg, zaljubio sam se u tetoviranu devojku pa mi se sam kraj nije baš svideo ali je prihvatljiv. Šta ću kad sam romantična dušica

 

Drugi je Hannah and her sisters. Nemojte se čuditi što to remek delo nisam do sad gledao. No, ja nisam ljubitelj filmova i ne poznajem njihov jezik.

Ali, film je uspeo da napravi dešavanje, priču, radnju, emociju... praktično ni iz čega a to je uvek dobar znak

Link to comment

Prvi je  Girl with the dragon tattoo. Fin tempo, bez mnogo oslanjanja na tenziju. Dobra priča, bez obzira na očekivani rasplet, jer je priča dobro ispričana. Jbg, zaljubio sam se u tetoviranu devojku pa mi se sam kraj nije baš svideo ali je prihvatljiv. Šta ću kad sam romantična dušica

Ako si ljubitelj knjiga onda nabavi triologiju Milenijum od Stiga Lasona po kojoj su snimljeni ti filmovi.

Link to comment

Ako si ljubitelj knjiga onda nabavi triologiju Milenijum od Stiga Lasona po kojoj su snimljeni ti filmovi.

 

Hvala

Video sam da postoje knjige kao izvornik za film. Probaću, vrlo rado, ali, u poslednjih šest, sedam meseci sam započeo barem deset knjiga a ni  s jednom nisam prešao više od sto strana. Koncentracija mi je svedena na gledanje debilnih serija i, povremeno, nekih filmova.

Link to comment

Probaću.

Mis'im, pročitao sam celog Harija  Trotera svojevremeno,  i nekog Tolstoja, izguraću i Lizabet Salander :)

 

Nego, jbt, dosta je pregledavanja stručnih knjižurina, vreme je da se učlanim u neku normalnu biblioteku. Problem je što mi je Univerzitetska i dalje najbliža pa baca ostale u senku.

Link to comment

Ja pre neki dan zaredom odgledao dva dobra filma. Na stranu gubitak koncentracije i nesposobnost da spavam, ali, ovi su dobri, do mere da ću, možda, početi da preispitujem  svoje mišljenje o filmovima. Mis'im, aman, dva komada!

 

Prvi je  Girl with the dragon tattoo. Fin tempo, bez mnogo oslanjanja na tenziju. Dobra priča, bez obzira na očekivani rasplet, jer je priča dobro ispričana. Jbg, zaljubio sam se u tetoviranu devojku pa mi se sam kraj nije baš svideo ali je prihvatljiv. Šta ću kad sam romantična dušica

 

Drugi je Hannah and her sisters. Nemojte se čuditi što to remek delo nisam do sad gledao. No, ja nisam ljubitelj filmova i ne poznajem njihov jezik.

Ali, film je uspeo da napravi dešavanje, priču, radnju, emociju... praktično ni iz čega a to je uvek dobar znak

 

Ako mogu da budem toliko slobodan preporučio bih ti;

 

100 Metros (2016)

 

istinita priča o čoveku kome je dijagnosticirana MS u svojim 30-tim  i njegov moto; giving up is not an option. Scenario ne manipuliše emocijama već pruža zdravu emociju i potrebnu nadu, bili bolesni ili ne... Preporuka  :heart:

Link to comment

Gledao sam ove Guardians, nije loše ali mnogo mi je simpatičniji prvi dio, i bolja muzika. 

 

Ceo film sam se pitao, mora li ovoliko šaljenja™? Fokus grupe FTW.

Link to comment

Jes malo na silu ugurano brdo fora koje nisu legle k'o što treba. Ali valjda je to uvijek tako kad te usere prvi dio koji je imao neku mjeru pa onda u nastavcima eksploatišeš šablon do otkaza.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...