Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

Trebalo ti dva sata da se odlučiš :isuse:
covek biranje filmova za repertoar shvata vrlo ozbiljno, pozdravljam cool.gifkako ovaj topic inace funkcionise? kao dodjem ovde i pitam, e, a sta da gledam veceras, a onda dodje neko i da mi link na topik o poslednjem filmu... ako ja vec prvobitno nisam tamo otisla po odgovor na svoje pitanje... :unsure:
Link to comment
kako ovaj topic inace funkcionise? kao dodjem ovde i pitam, e, a sta da gledam veceras, a onda dodje neko i da mi link na topik o poslednjem filmu... ako ja vec prvobitno nisam tamo otisla po odgovor na svoje pitanje... :unsure:
Ja kontam da funkcioniše kao što je napisano u prvom postu teme - neko napiše otprilike šta bi hteo da gleda, a ostali preporuče. Znači ne bilo koji film, već nešto što odgovara zahtevu, koliko-toilko :)
Link to comment
Ja kontam da funkcioniše kao što je napisano u prvom postu teme - neko napiše otprilike šta bi hteo da gleda, a ostali preporuče. Znači ne bilo koji film, već nešto što odgovara zahtevu, koliko-toilko :)
Da, to je neka ideja :thumbsup: Ali ne mora samo prema raspoloženju da se traži preporuka. Može npr. i "Stoje mi na hardu ova dva filma i nikako da ih pogledam. I večeras bi pogledao jedan od ta dva ali ne mogu da se odlučim koji. Robin Hood ili Centurion? Šta vi preporučujete?" i sl.Za sada, topik funkcioniše jer je Stander odličan! :thumbup: svaka čast na preporuci!A Incendies isto planiram da gledam..... možda i večeras! :)
Link to comment
dojaja sam sjebana, na sebi imam pidzamu (gornji i donji deo se ne slazu) i crno-beli bade mantil, od jutros sam uspela da se istusiram i !narucim! (moron) dorucak. treba mi nesto lagano za gledanje, da mogu
obnovi gradivo, udahni duboko na kraju.http://www.imdb.com/title/tt0111161/
Link to comment
vidis da je mejkerka u daunu, flm koji moze da joj bude deda joj nece popraviti raspolozenje.
ih bre, pa ti filmovi su ko bela smrt. toplo ti je oko srca, ususkaju i uz njih zaspis. samo se posle i probudis.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...