Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Kako se dozvolilo da onaj doktor iz londona onako privatizuje forum?

 

Pa isto kao ovde sa Miralemom - samo sto on nema doktorat i nema sta pametno da napise. Doktor bar zna da kuva.

Link to comment

Cekaj, pricas o nadmenosti a sam delis dijagnoze uz kaficu? Nice.

Pisem po raznim forumskim inkarnacijama vec 18 godina tako da mi ne trebaju saveti kako sa kime. Sta je tu novoproklamovano mislim da ti zapravo nemas pojma.

Istina, slabo sam zainteresovan za diskusiju sa sagovornicima koji ne poznaju ili ne priznaju osnovne cinjenice nego sve zivo relativizuju jer eto mrze ove ili navijaju za one.

O raznim podmetanjima da ne pricam - radije cu normalno da razgovaram sa die hard nacionalistima ili komunistima koji bar priznaju cinjenice (ali ih drugacije interpretiraju) nego sa lazovima i relativizatorima.

Zato se uglavnom organicavam na linkovanje izvora, a za ozbiljniju diskusiju ovo vec odavno nije mesto - previse dobrih postera su podmetaci i lazovi oterali uz blagoslov moderacije.

 

Forumski staž ne podrazumeva sam po sebi garanciju da neko ume da komunicira sa drugima. Interesantno je da nisi odgovorio ni na jedno jedino pitanje iz par postova, no dobro. Ideolozima nije cilj argumentovana rasprava. Možeš da nastaviš sa prosvetiteljskom delatnošću. 

Link to comment

Forumski staž ne podrazumeva sam po sebi garanciju da neko ume da komunicira sa drugima. Interesantno je da nisi odgovorio ni na jedno jedino pitanje iz par postova, no dobro. Ideolozima nije cilj argumentovana rasprava. Možeš da nastaviš sa prosvetiteljskom delatnošću. 

 

Znaci, ti mislis da ce ti neko odgovarati na nekakva pitanja a da u istom postu spominjes psihijatra? I onda dajes jos savete o komunikaciji. Dobro.  :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hitlerovska NATO armija deli bombone ruskoj deci, kao onomad Ratko Mladic., zna se odakle uce znanje i zasto je Putin uporedio Ukrajince sa Srbima, ili obratno, kako bese.

 

Ruski predsednik Vladimir Putin zahvalio se američkom kolegi Donaldu Trampu zbog informacija koje je CIA prosledila Rusiji. 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=12&dd=17&nav_category=78&nav_id=1337311

Link to comment

Uhvatio si se te nebitne stvari, kakav te Mladić, Ukrajina i bombone spopale

 

Imaju dogovor o antiterorističkoj saradnji i na osnovu toga razmenjuju informacije, i jednima i drugima je to u interesu. Ali to ništa nije promenilo što se tiče sankcija, NATO-a, Bliskog istoka, Irana, Severne Koreje i ostalih neuralgičnih tačaka. Svako gura svoje interese i sprovodi svoju politiku koja je uglavnom suprotna interesima one druge strane. I tako će biti u budućnosti.

Edited by slow
Link to comment
6 hours ago, slow said:

Uhvatio si se te nebitne stvari, kakav te Mladić, Ukrajina i bombone spopale

 

Imaju dogovor o antiterorističkoj saradnji i na osnovu toga razmenjuju informacije, i jednima i drugima je to u interesu. Ali to ništa nije promenilo što se tiče sankcija, NATO-a, Bliskog istoka, Irana, Severne Koreje i ostalih neuralgičnih tačaka. Svako gura svoje interese i sprovodi svoju politiku koja je uglavnom suprotna interesima one druge strane. I tako će biti u budućnosti.

So sorry sto ne razumem te suptilne nijanse raspravljanja sa penzosima ispred lokalne prodavnice, ovi moji penzosi kazu

 

ma drugari uvek bili...I uvek bice...sve je kombinacija 
Edited by djeneralche
Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...