Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

Ima li neki online route planner koji podržava našu malu zabit? Interesuje me prosto proračun kilometraže.Google maps kaže "sod off". Otvorim ovaj Navteqov, unesem "belgrad, serbien", majstor mi izračuna put do srpske ambasade u Beču. Promenim "belgrad, serbien" u "beograd, srbija", majstor mi ponudi ovo kao destinaciju: Policijska Postaja RušeEmergency ServiceMali Beograd 92342 Ruše (Ruse)SloveniaI još ponosno ponudi points of interest u okolini, ono, ako me interesuje farma ćuraka odnosno osnovna škola koju dele te Ruše i Selnica ob Dravi.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Ima li neki online route planner koji podržava našu malu zabit? Interesuje me prosto proračun kilometraže.Google maps kaže "sod off". Otvorim ovaj Navteqov, unesem "belgrad, serbien", majstor mi izračuna put do srpske ambasade u Beču. Promenim "belgrad, serbien" u "beograd, srbija", majstor mi ponudi ovo kao destinaciju: Policijska Postaja RušeEmergency ServiceMali Beograd 92342 Ruše (Ruse)SloveniaI još ponosno ponudi points of interest u okolini, ono, ako me interesuje farma ćuraka odnosno osnovna škola koju dele te Ruše i Selnica ob Dravi.
Michelin?
Link to comment
  • 2 months later...
Sada sa već višemesečnim iskustvom u druženju sa svojim ćudljivim ljubimcem, mogu reći da sam ga bolje upoznao, navikao se na neke njegove bubice, prihvatio kompromise koje sam morao da napravim u našem odnosu, počeo da spoznajem načine efikasnije komunikacije...
Bilo pa prošlo... pre par sati. Prvi put sam zaboravio da skinem GPS sa vetrobrana, i dva sata kasnije sam zatekao razbijen prozor na autu.
Link to comment
  • 3 weeks later...

U Google-u izgleda misle da je ovde jos rat. Beograd - Zagreb nazivaju regularno E70 sa obe strane, ali ipak preporucuju da se u Dubrovnik ide preko Budimpeste...

Link to comment
  • 4 weeks later...

samo da prijavim da sam za 100 evra kupio izvesni goclever krsh sa petoincnim displejom koji se beskrajno prosto otkljucava (na sd karticu stavis prazan explorer.exe folder) i zatim na njegov win ce instalirao igo 8.3 koji besprekorno radi.moze li se vise dobiti za manje para? sumnjam.

Link to comment
  • 4 months later...

Uzimam neki Prestigio ovih dana, ima Win 6.0 i planiram odmah da instaliram iGO. Ali vidim po forumuma da ima x nekih verzija, nisam pametan koji da instaliram. Te iGO 8 kao neka valjda bazna varijanta, pa 8.3, pa 8.xxxxxx, Primo, Amigo... :blink: Ima li ko neku preporuku? Do sad nisam furao gps of any kind tako da sam prilican laik na ovu temu...

Link to comment

ja sam se mnogo smorio i na kraju isntalirao garmin na win mob 6.5, za koji sam mislio da ga je tesko krekovati ali se na kraju ispostavilo da je lakse nego iGo ili bilo sta drugo i da bolje radi ... i ima srbiju.

Link to comment

Matori mi uskoro pale u zavicaj pa me interesuje trenutno gdje ima povoljno da se uzme Garminov GPS? Primjetio sam da na forumu vlada misljenje da su najbolji sto se tice 'nasih' prostora.U rentacaru traze 150 evra za iznajmljivanje na mjesec dana, pa je mozda povoljnije da uzmu novi. Osim ako neko od forumasa u BG nije spreman da iznajmi svoj za manje od izrecene sume :)

Link to comment
ja sam se mnogo smorio i na kraju isntalirao garmin na win mob 6.5, za koji sam mislio da ga je tesko krekovati ali se na kraju ispostavilo da je lakse nego iGo ili bilo sta drugo i da bolje radi ... i ima srbiju.
Garmin na simbijanu sabija. Za weekend sam bio na Staroj planini, ortak ima neko "Bear" sranje, gde god je zakucao, moj mob nas slao na pravo mesto. Pride, imam par ortaka koji imaju garmin na mobu i navigacije, i bez izuzetka svi kažu da im je pouzdaniji Garmin. Čisto kao info.
Link to comment
Matori mi uskoro pale u zavicaj pa me interesuje trenutno gdje ima povoljno da se uzme Garminov GPS? Primjetio sam da na forumu vlada misljenje da su najbolji sto se tice 'nasih' prostora
Mislim da oni rade sa metro-om, pogledaj tamo, tamo je uglavnom sve jeftinije nego bilo gde drugde.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...