Jump to content
IGNORED

PVC stolarija


hattori

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sada posto je dosao Toma mislim da se u najskorije vreme moze ocekivati naredba da svaki dom ima samo PVC stolariju, sustikle ce se fabricki ugradjivati na televizore i uopste narodna muzika ce pobediti. Ja sam vec standardizovan, imam cak i dozidnicu iliti kuvaricu na zidu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

I ja imam kuvaricu, maznula od bake. Uredno složena čeka. Poručuje: Svakog dana, svake noći, na te mislim kad ćeš doći, da ti kažem ljubav moja uvek bit' će samo tvoja!Kad dođe vreme, okačiću je i fotografisati, zajedno sa novom petokomornom PVC stolarijom, valjda mogu da prođu.

Edited by halloween
Link to comment
  • 9 years later...

Neki dan bio u Indjiji i tamo su mi preporucili neku firmu iz Ruskog Krstura, ako sam dobro zapamtio, prvi put cujem za ovo mesto, mozda i nije u Srbiji. Uglavnom, majstori dodju rade, ne piju, ne jedu i ne pricaju/ne dovikuju se gde je busilica/gde su merdevine/daj produzni..tako sam zapamtio preporuku.

poravnaju kada ugrade, ostane da se okreci

Edited by villiem
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, villiem said:

Neki dan bio u Indjiji i tamo su mi preporucili neku firmu iz Ruskog Krstura, ako sam dobro zapamtio, prvi put cujem za ovo mesto, mozda i nije u Srbiji. Uglavnom, majstori dodju rade, ne piju, ne jedu i ne pricaju/ne dovikuju se gde je busilica/gde su merdevine/daj produzni..tako sam zapamtio preporuku.

poravnaju kada ugrade, ostane da se okreci

Rusini ftw

  • +1 1
Link to comment
Meni treba za stan, moram da zamenim a ne znam koga da zovem, ne zelim da mi neko isfusari to.
Imaš na beobildu dobru temu, aktivan je jedan čovek koji se bavi time, realan je, ne gura neku svoju kombinu...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...