Jump to content
IGNORED

PVC stolarija


hattori

Recommended Posts

Ne može se u Europu samo tako, na silu otvorenim topicima o PVC stolariji! Za Europu se treba imati europska PVC tradicija, oko 100 strana, nekoliko godina.. -_-
kultura nije kultura ako nije tisućljetna. kakvih nekoliko godina?! Edited by garcia
Link to comment
stidim se priznati, ali celu zimu sam imao problema sa PVC-om i kondenzacijom :blush:svako jutro pljušti voda niz prozore kao iz kabla.žena skuplja vodu i psuje u sebi, ja skupljam vodu i pljujem na glas.parket se oljuštio kod terase gde je površina zastakljena PVC-om najveća.u spavaćoj malo lilo i niz zid pa mi uništilo mukom omolovanu nežnu nebesko plavu boju (#87CEFA).sve u svemu, tužna je to priča, po svemu sudeći bez kraja :(
bre, luftiraj!dva puta dnevno sirom otvoren prozor 10 minuta je 1 must sa PVC stolarijom
Link to comment
bre, luftiraj!dva puta dnevno sirom otvoren prozor 10 minuta je 1 must sa PVC stolarijom
ili svi prozori neprekidno otvoreni "na pero", kod mene je tako i leti i zimi
Link to comment

Mi koji imamo "staru novogradnju" na NBG smo obiveni kad treba da stavimo PVC to su kilometri prozora u pitanjau...Pravda za NBG PVC cool.gif

Link to comment
Mi koji imamo "staru novogradnju" na NBG smo obiveni kad treba da stavimo PVC to su kilometri prozora u pitanjau...Pravda za NBG PVC cool.gif
jesvala. i obratite paznju, ako gledate na koshavu, da vam pendzeri i vrata obavezno imaju srednju sharku :s_w:
Link to comment
Po koleginici sa građevine, po svim mogućim svojstvima uključujući i estetski najbolja stolarija je sendvič spoljni alu unutrašnji drveni, pošto je drvo izuzetno fleksibilno i karakteristike su mu fantastične a aluminijum je postojan...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...