Jump to content

Photo

We do it deeper!

• Please log in to reply
98 replies to this topic

#91 luba

luba
  • Members
  • 8,199 posts

Posted 27 April 2011 - 19:48:52

ajd da ozivljavamo gnjuranje. nadam se da ce se ispostaviti tacne price za lowcost istanbul-sarm pa da mogu da kazem zbogom haraclijama.nego, imam neku naizgled zanimljivu ponudu za sardiniju. jel neko gnjurao tamo? jedina je mana sto italijani naplacuju neko ekstra osiguranje ako se ne ide akciju po njihovim pravilima.

#92 TheBigFlegma

TheBigFlegma

Licimur i demon.

• Members
  • 5,353 posts

Posted 28 April 2011 - 11:03:40

Nikad nisam čuo da je neko ronio tamo, kapiram da i nema baš mnogo toga da se vidi osim ponekog ježa ili murine. Inače, ja zaboravio da izvestim sa mog prošlogodišnjeg ronjenja u Indijskom okeanu. Ima šta da se vidi, ali ništa spektakularno, plus me odrali za zarone.

#93 luba

luba
  • Members
  • 8,199 posts

Posted 28 April 2011 - 17:47:31

ima nekih pecina, mene to lozi, ali mi jos dosoljava zelju sto bismo bili na nekom "rancu" gde ima konja, jahanjem do ronjenja, heh.ako nije indiskretno, na bali si isao u svom aranzmanu ili preko nekih haraclija? ja vec godinama nameravam, ali kad se setim koliko traje let, padne mi nikotinska kriza na pamet.

#94 TheBigFlegma

TheBigFlegma

Licimur i demon.

• Members
  • 5,353 posts

Posted 28 April 2011 - 18:47:51

ima nekih pecina, mene to lozi, ali mi jos dosoljava zelju sto bismo bili na nekom "rancu" gde ima konja, jahanjem do ronjenja, heh.ako nije indiskretno, na bali si isao u svom aranzmanu ili preko nekih haraclija? ja vec godinama nameravam, ali kad se setim koliko traje let, padne mi nikotinska kriza na pamet.

Išao preko haračlija, mada nije bila neka razlika u ceni. Taman kao da sam platio usluge cimanja, jurenja, traženja... Ako misliš da ideš na Bali baš zbog ronjenja, onda nije vredno nikotinske krize, čekanja po aerodromima i pičkaranja sa "Singapore airlines". Ja sam ovu turu (koja se vodi kao jeftinija), posle dugog i mukotrpnog cenkanja, uspeo da namaknem na 100 €, a nije ni blizu Ras Mohameda ili Dahaba.

#95 JozoMujica

JozoMujica

Careful With That Axe, Eugene

• Members
  • 13,691 posts

Posted 28 April 2011 - 18:55:29

Išao preko haračlija, mada nije bila neka razlika u ceni. Taman kao da sam platio usluge cimanja, jurenja, traženja... Ako misliš da ideš na Bali baš zbog ronjenja, onda nije vredno nikotinske krize, čekanja po aerodromima i pičkaranja sa "Singapore airlines". Ja sam ovu turu (koja se vodi kao jeftinija), posle dugog i mukotrpnog cenkanja, uspeo da namaknem na 100 €, a nije ni blizu Ras Mohameda ili Dahaba.

Čekaj, stani, šta znači "uspeo da namaknem na 100 €"? Šta te je koštalo 100 €?

#96 TheBigFlegma

TheBigFlegma

Licimur i demon.

• Members
  • 5,353 posts

Posted 28 April 2011 - 19:01:04

Prevoz, malo opreme i 2 zarona. Dakle isto što u Egiptu dobiješ za 40-50€.

#97 luba

luba
  • Members
  • 8,199 posts

Posted 28 April 2011 - 19:12:48

au. pa onda cu da stekam pare za karibe ili ostraliju, tamo bar znas sta placas.mada s druge strane, masaza sicusnim balijanskim nozicama mozda vredi drndanja.vidim da kontiki nudi akabu, zaliv tala, bar se prica, dosta je kul za gnjuranje, samo sto cene nisu nesto privlacne.ona moja drugarica koju sam pominjala da hoce da se seli iz egipta u sri lanku kaze da je zatvorila konstrukciju i do kraja godine ide. bice negde blizu dela gde je ziveo artur klark (sto nemam pojma ni gde je ni kako se zove), tako da, insalah, imacemo dzaba smestaj i ronjenje, samo da se skrpi za milion dolara skupu avionsku kartu

#98 TheBigFlegma

TheBigFlegma

Licimur i demon.

• Members
  • 5,353 posts

Posted 29 April 2011 - 09:07:12

au. pa onda cu da stekam pare za karibe ili ostraliju, tamo bar znas sta placas.mada s druge strane, masaza sicusnim balijanskim nozicama mozda vredi drndanja.vidim da kontiki nudi akabu, zaliv tala, bar se prica, dosta je kul za gnjuranje, samo sto cene nisu nesto privlacne.ona moja drugarica koju sam pominjala da hoce da se seli iz egipta u sri lanku kaze da je zatvorila konstrukciju i do kraja godine ide. bice negde blizu dela gde je ziveo artur klark (sto nemam pojma ni gde je ni kako se zove), tako da, insalah, imacemo dzaba smestaj i ronjenje, samo da se skrpi za milion dolara skupu avionsku kartu

Svi koji su bili na Šri Lanci (oboje) kažu kako je to raj na zemlji. Koliko se sećam Artur Klark je živeo u glavnom gradu, Kolombu.A ako već štekaš pare za neko ekskluzivno ronjenje, onda bolje Galapagos ili Papua Nova Gvineja.

#99 JozoMujica

JozoMujica

Careful With That Axe, Eugene

• Members
  • 13,691 posts

Posted 08 October 2016 - 00:01:16

Na brodu se nalaze ekipe CMAS, PADI i SSI skole, brod krene da tone.

Instruktor CMAS svojima kaze da se spreme i plivaju do obale.

Instruktor SSI svojima kaze da ne brinu stize helikopter po njih.

Instruktor PADI svojima kaze da se spreme i da daju po 10e , rone na olupini.