Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

Je l to iz Leaving Las Vegas?Slicnu jaknu mozes pronaci u novoj H&M kolekciji, za Kejdza se snadji sama :-)
eh, pa ne radi se o votki ili pivu, vec o jakni od zmijske koze wink.gif. "Ovo je jakna od zmijske koze.To je simbol moje individualnosti i vere u licnu slobodu" (objasnjava mornar u filmu wild at heart)
Link to comment
Inspirisan uspehom hejt liste, pade mi na pamet da se se malo bavimo stvarima koje volimo.Kada sam napunio simpatičnu okruglu cifru, za utehu sam sebe obradovao jednim timeless itemom:Nemam kuću na selu, ne idem u lov, ne držim farmu koker španijela, ali mi je ovo već godinama najdraži ajtem u mojoj skromnoj garderobi.
Ni konje ne drzish kolko znam (ovo su inace omiljene konjske jakne u engleskoj monarhiji) ,ali ti mogu vrshiti poso u februaru kad izvodish macke u setnju wink.gif Ima ih sada i u "damskoj verziji", mada su ove tvoje kult.I ja sam ponosna vlasnica jedne takve , ali i ove "damske".Lep pozdravTeja

post-212-1194641478_thumb.jpg

Edited by Teja
Link to comment

Ne baš oduvek, ali od pre otprilike 3 godine, otkad se pojavio... jedino bi garaža bila malo tesna.Ostalo, manje - više, ne fali.mst08129extenlnk1.jpg

Edited by alberto.ascari
Link to comment

oduvek mi bio san da posedujem spicaste, sa visokom stiklom (ne platforma!) ravnom od pozadi, zipperima iz unutra, cizme od najfinije koze crne boje, do pola butina. bez ikakvih detalja. i videh jedne...pre par godina, cena sitnica (oko 3500$) :) i koznu jaknicu sa kapuljacom iz madoninog spota hung up. ...ali to cu nabaviti kada naletim.

Link to comment
a_1966_Jaguar_E-Type_Coupe.jpg
Pa, zasto to posle nazivaju falusnim simbolom... mislimmm :lol: ******************************************************************Ako je ishta paradigma predmeta obozavanja... To je ovo: CHERI.jpgIjooooj! :)
Link to comment

Hallberg-Rassy 62, komata jedan:hr62-23-stor.jpgCosy home library (with chimney piece from Rosings Park)...bi_lb_fireplacewall_l.jpgI za kraj ovako nešto (moto proizvoda je "Don't worry, you'll grow into it") :P1020756.JPGU principu, i mogao bih da ispazarim, ali ne bez razvoda. žene jednostano ne prihvataju mušku viziju arhiviranja slika sa letovanja.I sve to, naravno, zapakovano u prigodan stambeni objekat negde na potezu od Beaulieu- do Villefranche-sur-mer, nisam tu previše striktan, pošto sam skroman momak :wicked:

Link to comment
Barbour waxed jacket, model Classic Beafourt:
uh, barbour - imam, obožavam. jes muški kroj, al i to me zabole. nego, is it me, il ona malkice bazdi na sve ono prepariranje kad je nova?imala i burberry mantilče, da ebe oca ako sad znam gde je. pretkinja odnela na neku prepravku i to mu beše to. hoću dimam - kuću u šumi svetog jovana il na mejferu. ne mora prevelika.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...