Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

ne nadjoh na ebay vise torbu koju sam nekidan vidjela. tja. bila je narandzasta (mada se model radi i u drugim, suboptimalnim bojama), kozna i ogromna :wub:edit: ispunjavamo zelje forumasi(ca)ma - evo topica o necemu sto mushki (rodna ravnopravnost switched off:)) nikad nece razumeti - a to je nasha opsesija kako velicinom, oblikom, bojom a vaistinu i sadrzajem nasih tasnica, kojih, kao i cipela, nikad dosta, daklem => topic je vas, uz izvinjenje morgani sto upadam u njen post, ali sta cu kad se zgodno namestio :)

Edited by apotekarica
Link to comment

@ morgana: žao mi je. i nisam ti je ja kupila, časna pinjoriska!btw. sve žene vole veelike borše, nije mi jasno kad će modne kuće to doista shvatit?!

Edited by Nicol
Link to comment
ali sve žene vole veelike borše, nije mi jasno kad će modne kuće to doista shvatit?!
Gucci shvatio,Fotografija0064.jpgFotografija0065.jpgVersace izbacio veliku pufnu :unsure:Fotografija0072.jpgA Prada nesto jako simpaticno:Fotografija0074.jpgI kad smo vec kod tasni, uskoro stize Carpisa (tacnije u cetvrtak, Delta City) - konacno pristojne tasne za vise nego pristojne pare (www.carpisa.it)
Link to comment

e gazdarice (pl.), jel nema ovde neki dedikejtid topić za tašne raznih boja oblika i veličina :heart:? džilitnite makar ovu stranu u splitić, pa da mirno blagoglagoljimo o nasušnoj potrebi svake žene - što većem broju što većih tašni. ja spremala svoje borše za vikend pa se iznenadila. odmah ovde mogu da izjavim da nemam moralni problem kad je koža u pitanju. imam prostorno finansijski problem. inače poštujem 2 zlatna pravila:1. ni jedna tašna nije dovoljno velika. 2. ni jedna tašna nije toliko mala, koliko ja mogu da natrpam u nju.moj favorit :wub:

Edited by MaryPoppins
Link to comment
Tasne su uvek dobrodosle na ovom pdtgltbf-u :)Jedan brzinski post => pre neki dan sedim sa drugarima i oni se ismejavaju velicini moje nove tasne (s zenske tacke osrednja, ali nek im bude XXL). Ja se tu naravno uzjogunim, i kao sta hocete, pa ne nosim nista specijalno... Sto se zavrsilo opkladom da cu izbunariti vise od 20 itema (i to ne racunajuci svaki pojedinacni predmet, vec se neseser racuna kao komada jedan, bez obzira sta je u njemu) - nasta ja lakonski izvadim (a stvarno sam mislila da imam pet - sest stvarcica):- tri knjige- dva casopisa- rokovnik- blokcic- pernicu- mobilni- rukavice- neseser- maramice vlazne- maramice obicne- sal- kais :blush:- novcanik- kljuceve- zvake- vodu- cokoladicu- cigarete- upaljac- kesice od secera (skupljam)- kod rezervnih carapa sam stala, posto je vec pocelo navijanje (s insinuiranjem sledeceg ajtema)...a ja i dalje verujem da je ovo bejzik sadrzaj :unsure: Edited by apotekarica
Link to comment

wow, wow, wow! 1 masivni pera - što za topic (hvala), što za sadržaj apotekaričine tašne. sad me natera da gvirnem u svoju, no sam se postidela pa nemam bog zna šta da prijavim, spremala sam je pre neki dan :( imam samo:- novčanik (komada 2 - devizni i dinarski - sick),- neseser sa osnovnom šminkom,- pudrijeru,- ruž za usne i - olovka za usne (ne znam što nisu u neseseru)- konac za zube,- rajf,- kutiju cigareta,- kutiju lekića protiv bolova- par računa,- pasoš,- papirne maramice,- vlažne maramice,- opremu za one dane (gospode, kakav :puke: naziv),- ključeve- sitniš koji ubacim kad me mrzi da se akam s novčanicima- nekoliko upaljača. inače, užasna sam prema svojim tašnama - kad nema kante za đubre u blizini, svi zgužvani papiri, kesice i čudesa se nađu u njoj. ako me ne bude mrzelo, slikam pa kačim svoju trenutno omiljenu tašnu.to dok ne dođe modesti - posle nje možemo da zaključavamo radnju :)

Edited by MaryPoppins
Link to comment
Mogu li da se pridruzim insinuacijama? ;->Nego, uvek me zanimalo, postoje li macho friendly torbe? Ne pitam zbog sebe, meni su sve muske torbe pederiska, nego me zanima ekspertsko zensko misljenje.
jedan moj prijatelj ima teoriju da je pravi muškarac samo onaj koji se oseća comfortable dok drži žensku tašnu. e sad, ako si mislio na muške tašne/torbe (a da nisu sportske ili aktovke) tu nemam (pozitivan) stav. Edited by MaryPoppins
Link to comment

maramice vlazne i papirne mast za ustacigarete, cigarete & jos cigareta...upaljac bar 8 olovaka & flomastera (vremenom odustala od pernice....)beleznica sluzbenabezleznica privatnajedna A5 fasciklica s kojekakvim papircinama, sto privatnim, sto sluzbenim, koju izbegavam da otvaram i sredjujem, vec u nju samo trpam dok jednom ne pukne...baterije za mp3po 1 prazan rw cd i dvdusb svezanj firminih kljucevamoji kljucevi-----teznja mi je da se skroz spakujem po depovima i uopste ne nosim torbu, sto uspevam kada sam u cargo pantalonama, ako izbacim fasciklicu :wub: i ne volim nista u rukama da nosim; sta ne moze da stane u torbu, ne nosim, osim na kratkim relacijama, ako abs moram.

Link to comment

dzizs. ovo je tema zivota mi mog. torba mora da bude ogromna, da bi u istu mogla, u sluchaju hitne potrebe trazenja da uroni cela zena sa azbestnim odelom i kompletom za odrzavanje zivota, za sluchaj da se vishednevno zagubi <_< trenutni sadrzaj, po secanju (redosled nebitan, missim ko ce sad da numerishe :o):1 novcharka1 zbirka dokumenata (nikad neupotrebljena vozachka dozvola, zdravstvene knjizice svih koje poznajem, vizit karte majstora za bube etc)1 adresar prepun ljudi koji vishe ne borave na tim brojevima1 mobilann rachuna, sortiranih na placeno & neplaceno, ipak sam ja tehnichka persona :P2 kompleta cd-ova zivotnog dela (cirka 10-15 komada), da se ne zature3 komada usb shtangli zivotnog dela, da se ne zature1 sveska korichena, sas kljuchne rechi zivotnog dela, ako prethodne 2 stavke otmu zainteresovani vanzemaljci1 windows instalacija, za sluchaj da neshto padne1 ipod neslushan & ispraznjen1 kablovi za neshton kompleta kljucheva (kogod je hteo da prilozi :D)1 traktor, plastichni, za hitne sluchajeve1 neseseseser sa 10-15 nechega, a sve kozmetichki neophodno1 vlazne maramice, al od neke masne vrste, dakle vrlo korisne za uvecanje shtete1 naochare za suncen nekih medicina za ovo i onon kesica shecera iz raznih ugostitetljskih objekata, sakupilo dete za potrebe iznenadne sirotinje i/ili nuklearnog rata+ jedna mala torbica za na osobu, u koju se povremeno izmeshtaju neophodni sadrzaji, te kache na zivu zenu, da ne bi taksista dochekao penziju ne plativshi poreza, dok fina gospoja ne izbunari nofce. ili ridza nedobog da strada, to bi bilo previshe :P+ jedna kesa sushenih vrganja, dobro se setih, sacu izvadim :ph34r: eto :(ps. plus naramak fiskalnih rachuna i artija nepoznate namene <_<

Edited by thermal bug
Link to comment
Mogu li da se pridruzim insinuacijama? ;->Nego, uvek me zanimalo, postoje li macho friendly torbe? Ne pitam zbog sebe, meni su sve muske torbe pederiska, nego me zanima ekspertsko zensko misljenje.
Evo, postoji ovakva kakvu ima moj lep-kolega:Samsonite_Torba_Black.gifSamsonitche, pa jos fazon a la lap-top torbiche....A jedan moj ex imao nekakvu skrnavu vrecicu, svu u dzepovima, kao skrpljenu od stare vijetnamke... E, ako hoces STVARNO da budes macho, to da nabacis! :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...