Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Imala sam priliku da poslednjih par dana njušim i isprobam punooo parfema... Ali me je Tom Ford Black Orchid oborio sa nogu. Prvi utisak nije puno obećavao, ali posle nekih pola sata, kad se razvio pun miris.... Auuu :-) I'm in love! I posle 6 sati šetnje se i dalje oseti na koži. Da li ima on negde da se pazari u Srbiji pošto vidim da ga nema u grčkim free shopovima?

Link to comment

Imala sam priliku da poslednjih par dana njušim i isprobam punooo parfema... Ali me je Tom Ford Black Orchid oborio sa nogu. Prvi utisak nije puno obećavao, ali posle nekih pola sata, kad se razvio pun miris.... Auuu :-) I'm in love! I posle 6 sati šetnje se i dalje oseti na koži. Da li ima on negde da se pazari u Srbiji pošto vidim da ga nema u grčkim free shopovima?

http://parfemizatebe.com/Tom-Ford-zenski-117.html 

Link to comment
  • 2 months later...

Imala sam priliku da poslednjih par dana njušim i isprobam punooo parfema... Ali me je Tom Ford Black Orchid oborio sa nogu. Prvi utisak nije puno obećavao, ali posle nekih pola sata, kad se razvio pun miris.... Auuu :-) I'm in love! I posle 6 sati šetnje se i dalje oseti na koži. Da li ima on negde da se pazari u Srbiji pošto vidim da ga nema u grčkim free shopovima?

 

+ sve isto kao i pufikaflafi .... crna orhideja toma forda je sjajan parfem! istina, meni se pored njega svideo i najnoviji ''narciso'' parfem u beloj bocici... na mukama sam koji da odaberem /narcosov her sam koristila vec 6-7 godina ali mu otkazujem vernost jer se ili on promenio, ili je moje culo zasiceno njime i vise mi ne mirise kao pre... a za kupovinu jednog od ova dva moram pozuriti jer su oba onako bas pravi zimski parfemi, vec na prolece ce mi biti ''teski'' za nosenje /tj, vise mojoj okolini - a znam da i meni neki mirisi smetaju i smatram ih neadekvatnim u nekim prilikama il godisnjim dobima, pa ne bih da drugima radim ono sto ni sama ne podnosim/

Link to comment

pratim te :fantom:

 

dva preporucena, oba vocna, normalno ne volim takve, ali su zaista super seksi, pogotovo ovaj zenski Si - Armani.

obratiti paznju crno Si na kutiji je drugi parfem, dobar, ali ne ovako izuzetan, koji na kutiji ima zlatno Si.

EDPINT30ML-20CMJN_16038.JPGEDPINT30ML-20CMJN_16038.JPGnd.25947.jpg

drugi je muski Issey Miyake - Intense Edition, jedina mana je sto izgleda brzo vetri ili ga ovde vetar razbuca.

0102IMI-L-Eau-D-Issey-Pour-Homme-Intense

Link to comment

drugi je muski Issey Miyake - Intense Edition, jedina mana je sto izgleda brzo vetri ili ga ovde vetar razbuca.

0102IMI-L-Eau-D-Issey-Pour-Homme-Intense

 

 

saće ti pojedine drugarice reći da si šaban

 

isej rula

Link to comment

Dva puta sam narucivala preko 'Parfemi za tebe'. Jednom Kelly Hermes, drugi put Issey Myake scent. I oba puta nisu valjali. Postojanost nula, samo trenutno ista nota kao originali, a onda sve izvetri i ostaje neka tupa ravna aroma dezodoransa. Citala sam i pozitivne komentare, ali ja definitivno ne bih vise nikada od tih nasih domacih online prodavaca narucivala

Link to comment

Od muskih preporuka Paul Smith Optimistic. Samo nikad ne kupujem iste parfeme dva puta uzastopno, sad valja u testiranje.

 

edit: uzmite vi sa rezervom ovu preporuku. Sad naleteh na reviews, unistise ga. Meh...

Edited by Kampokei
Link to comment

Od muskih preporuka Paul Smith Optimistic. Samo nikad ne kupujem iste parfeme dva puta uzastopno, sad valja u testiranje.

ako uspeš da nadješ, abercrombie & fitch

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...