Jump to content
IGNORED

visoka moda za muskarce: dzemperi, bele carape itd.


namenski

Recommended Posts

i još uvek je bilo ok nositi bele čarape
Па... како бих рекао а да не изгубим шансу да се некада огребем за неку клопу код тебе... Зависи у којој школи. :)Увлачиле се кошуље, некада и маје, ролке често а џемпере не знам ко је носио. Ови мало старији што су слушали Дјуран Дјуран су носили дуксеве пребачене преко рамена, са рукавима напред. Уосталом, ако коза лаже...1442800296_1383189420.jpg
Link to comment
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    18

  • Аврам Гојић

    15

  • Yoda

    12

  • Singer

    10

moda 80's vs 90's - mrtva trka
moda svih razdoblja je sviranje kurcu. ko da ova sada sa skvrcenim kosuljama i pederskim pantalonama, vredi necemu¿ Edited by Lancia
Link to comment
Dovoljno sam mator da se secam kraja 80tih - uvlacile su se sulje™, rolke, nosile bele carape, ali dzemperi se uvlace sa dolaskom dizel farmerki, kraj 91.@renne: gde bre bila normalna stvar nosenje belih carapa na gilje™? Takav primerak bio bi predmet opste sprdnje u gimnaziji....
nosenje belih carapa ranije nije bila meta sprdnje, ipak nisi dovoljno mator.edit. kako se menja moda, tako i nastaje sprdnja prema proslom periodu i zaostalim primercima. Edited by Lancia
Link to comment
moda svih razdoblja je sviranje kurcu. ko da ova sada sa skvrcenim kosuljama i pederskim pantalonama, vredi necemu¿
upravo ta, danasnja, je neka fuzija 80's vs 90's pa neka revisited varijantaali da, moda jeste 1 :whistle: qrcu, slazem se.
Link to comment
ne ubedjujem ja tebe nista, samo mi je smesno da se raspravljam s nekim ko je imao 5 godina, kad sam poceo da izlazim na Akademiju, npr.
jebote lančo pa ti si starac fočo od stotinu ljeta. ti pamtiš i pepelinkri na evrosongu!
Link to comment

nemam sad bas vremena da se ukljucim u ovu gorostasnu raspravu, samo malo ulja na vatru - nije isto uvlacenje kosulja i dzempera bilo. jedno je kad su sminkeri svoje beneton dzemperice sa romboidima uvlacili u fiorucci farmerke i vezivali onim najkulovskijim na svetu kaisevima od konopaca sa metalnom klapnom, a drugo je debeli dzemper u dizel farmerku ili trenerku.gde da prebacim ovo, jbt. na drustvo, mislim da je najbolje.

Link to comment
Па... како бих рекао а да не изгубим шансу да се некада огребем за неку клопу код тебе... Зависи у којој школи. :)Увлачиле се кошуље, некада и маје, ролке често а џемпере не знам ко је носио. Ови мало старији што су слушали Дјуран Дјуран су носили дуксеве пребачене преко рамена, са рукавима напред. Уосталом, ако коза лаже...1442800296_1383189420.jpg
Pa gde bogove Smitse i dzibere iz Birmingema u isti kos, pobogu, Prasline,..?
Link to comment
nemam sad bas vremena da se ukljucim u ovu gorostasnu raspravu, samo malo ulja na vatru - nije isto uvlacenje kosulja i dzempera bilo. jedno je kad su sminkeri svoje beneton dzemperice sa romboidima uvlacili u fiorucci farmerke i vezivali onim najkulovskijim na svetu kaisevima od konopaca sa metalnom klapnom, a drugo je debeli dzemper u dizel farmerku ili trenerku.gde da prebacim ovo, jbt. na drustvo, mislim da je najbolje.
To pokusavam da saopstim Lancii, ali sam nazalost nedozreli mladunac loseg secanja :(
Link to comment
bele čarape su uvek bile mbla, i zvale su se gips. primer: "gle, stavio gips, ljakse!"tad su se nosile one na rombove, to su bile kao kul.
ha! dobro me podseti... ja sam imao jedan par belih na romboide i secam se da su se ortaci posteno zbunili jer nisu znali dal' je to za podjebavanje :D edit. al' tacno 100% Edited by Singer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...