Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

:D  :D

 

eno u 20,000 Days on Earth ima pravih muskih cipela, izmedzu ostalog... gledajte, deco, ucite.... Waits-u su cipelice takodze bile jako bitne....

 

ja sam u ove smrtno zaljubljena, inace

 

 

hocemo cim dodje neki snimak,bilo sta do nas  :cry:

Link to comment

neozbiljni su ti kanarinci, vrlo. posebno s cenom, pravom sitnicom.

 

uh, što bih ove frida modele posedovala. tačno znam i uz šta bih nosila.

jedina fora je sto nikad nisu iste kao sa slike, samo slicne. kako im dune.

Link to comment

jedina fora je sto nikad nisu iste kao sa slike, samo slicne. kako im dune.

valjda ima negde i da se proba pre nego što se pazari, pa ako odgovaraju i po udobnosti i po izgledu, slika nije bitna.

 

koje ti imaš? daj fotku da ti još više, ako je to uopšte moguće, zavidimo.  :D

Link to comment

valjda ima negde i da se proba pre nego što se pazari, pa ako odgovaraju i po udobnosti i po izgledu, slika nije bitna.

 

koje ti imaš? daj fotku da ti još više, ako je to uopšte moguće, zavidimo.  :D

ih ja da nosim to :) morali bi da utrose gomilu koze za te cipele, ne bi im se isplatilo. ovde jedna Svabica luduje za tim cudom, kaze da je udobno, sad koliko joj verovati...

nosi ove bota bolsillo, dvobojne. moram da priznam, da puno bolje izgledaju uzivo.

Link to comment

ih ja da nosim to :) morali bi da utrose gomilu koze za te cipele, ne bi im se isplatilo. ovde jedna Svabica luduje za tim cudom, kaze da je udobno, sad koliko joj verovati...

nosi ove bota bolsillo, dvobojne. moram da priznam, da puno bolje izgledaju uzivo.

nadam se da nisu one pola obrijane, a pola dlakave. nemam ništa protiv, nego pretoplo mi to za kanare. :)

Link to comment

jao, pa gde je hipi sada! ovo su cipele /te frida, narocito/ kao rodjene za nju :-) istina, i cijena im je ozbiljna, ali ipak su nesto jeftinije od cydwoqovih, koje su izgleda i bile inspiracija obucaru. istina, i moj obucar pravi cipele za slicne pare, pa bih rekla da je to ipak to kad je rucna izrada cipela u pitanju, ne moz' bas mnogo jeftinije nikome da se isplati... 

lepe, lepe!

 

edit, xexexe hipi se pojavila dok sam pisala post :-))

Edited by nezvanova
Link to comment

hocemo cim dodje neki snimak,bilo sta do nas  :cry:

 

ja ugrabila specijalnu priliku u mom selu, one night only, u specijalnom bijoskopu.. pojma neam kad che da krene worldwide....

Link to comment

jao, pa gde je hipi sada! ovo su cipele /te frida, narocito/ kao rodjene za nju :-) istina, i cijena im je ozbiljna, ali ipak su nesto jeftinije od cydwoqovih, koje su izgleda i bile inspiracija obucaru. istina, i moj obucar pravi cipele za slicne pare, pa bih rekla da je to ipak to kad je rucna izrada cipela u pitanju, ne moz' bas mnogo jeftinije nikome da se isplati... 

lepe, lepe!

 

edit, xexexe hipi se pojavila dok sam pisala post :-))

 

 

ma vech su moje, samo jos da odlucim koje :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...