Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Што волим када ови што сам им на игнору погађају шта пишем, тада се најбоље види степен разилажења правог мене и онога каквим ме они виде. :fantom:

Link to comment

i meni se razilaziš, a nisi mi na ignoru. da je trebalo pare staviti na to ko će da zna za postojanje tog trenda zabava ružnih džempera, ti bi mi bio na pretposlednjem mestu.

 

ravaneli, a što ne uzmeš neki svoj normalan jednobojni džemper i i ne našiješ na njega privremenu aplikaciju onog jelena sa crvenim nosem i šalom oko vrata?

aplikaciju relativno jednostavno možeš da iskrojiš od čojica, a možda i kupiš negde gotovu?

Link to comment

ja konto biće neko zezanje kada dođem kući na ovoj temi, al odgledah okupaciju u 26 slika na studiju b

 

jbt, kako pored takvih stvari možete da nemate želju da se iserete u usta praslinim ovoga sveta? šta vam je odstranjeno?

Edited by Ravanelli
Link to comment

ja konto biće neko zezanje kada dođem kući na ovoj temi, al odgledah okupaciju u 26 slika na studiju b

 

jbt, kako pored takvih stvari možete da nemate želju da se iserete u usta praslinim ovoga sveta? šta vam je odstranjeno?

Охохо, још један што се навадио јер је видео да не рипортујем и не обећавам завртање ушију првом приликом. Па колико вас, бре, има да се уштекани по рупама док не наиђе већи миш од вас? :lol:

 

Цију-цију, мачкице, страшне су ти канџице. :wub:

Link to comment

:D istina je za ovaj ugly sweater party. bih i ja pozvana na jedan 22.-og, ali nisam mogla da idem :(. 

Juče nam je na posao došla koleginica sa ovakvim džemperom, pahulje, jeleni s rogovima.  Nosi ga bez štoseva, najnormalnije, večito je pogurena i neočešljana. Svastika istaknutog DSS-ovca.

Edited by halloween
Link to comment

hteo bi malo da se usakoim™ gde predlažete da šnjuram, bio u dc onaj barbolini ili kako se već zove, mrka kapa :(

 

edit

ono da ide uz teksas, neobavezno. tkz. sportska eleganicja

pare nisu problem

 

para nema

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

hteo bi malo da se usakoim™ gde predlažete da šnjuram, bio u dc onaj barbolini ili kako se već zove, mrka kapa :(

 

edit

ono da ide uz teksas, neobavezno. tkz. sportska eleganicja

pare nisu problem

 

para nema

Jbga ako je zavladao paranematm virus a ne treba ti nesto sto ces potomcima da ostavljas, probaj da ubodes neke popuste C&A i HM...Moze da se nabode...

Mislim da je Renne tamo nesto ubo sasvim OK

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...