Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

@pbg

 

znači šalio si se, ok. 

 

vidim da je priča da dovodite manforda po ko zna koji put. korektan igrač skroz.

 

vrte se manford i pulen vec dve godine unedogled po forumuma, sada je pridodat i neki cooper iz francuske, kao i on je opcija. gde si stekao utisak o tom manfordu? koliko vidim, skoro da i nema ozbiljnu kosarku u rukama, mogao je da je ima u barsi prosle godine, ali skoro da nije ni igrao.

Link to comment

@pbg

 

znači šalio si se, ok. 

 

vidim da je priča da dovodite manforda po ko zna koji put. korektan igrač skroz.

taman posla

 

mrtav ozbiljan komentarisem milijarde koje ce karic sasuti u kk cz

Link to comment

vrte se manford i pulen vec dve godine unedogled po forumuma, sada je pridodat i neki cooper iz francuske, kao i on je opcija. gde si stekao utisak o tom manfordu? koliko vidim, skoro da i nema ozbiljnu kosarku u rukama, mogao je da je ima u barsi prosle godine, ali skoro da nije ni igrao.

 

ja ga se sećam iz memfisa, to je bilo pre par godina. moguće da je nazadovao. u pitanju je više strelac nego asistent. tada je došao u memfis jer su imali gomilu povreda a on imao odličnu sezonu u nbdl. zaradio ugovor pa ga vejvovali jer su mislim morali da plate nekog. šta se u međuvremenu desilo sa njim ne znam, ali generalno mislim da bi bio odlično pojačanje. 

Link to comment

"Zvezda je navodno zainteresovana da u svoje redove dovede Kevina Džonsa koji je u sezoni 2016/2017 igrao za Partizan i veoma brz osovojio srca Grobara. Proteklu sezonu Džon je proveo u Lokomotivi Kuban kod Saše Obradovića."

 

Opraštamo ružnu prošlost... :fantom:

Link to comment

Kvinsi u Bambergu, a ovde je mogao da se pegla po kafana zabadava. :(

Ako Dzons bude k'o Kinzi, daj. :D Koje je tacno guzenje bilo u pitanju prosle sezone, kad su svi podivljali od srece, a Borisa onako prolazi k'o da ide na uzinu? Panatinaikos ili Fener?

A mislili smo da su Tejica u selu terali da igra basket jer ima 2 i kusur.   

Link to comment

Sa ove slike fale jos par igraca kojih se secam iz te generacije,pokojni Zizic,Steva Karadzic,Avdija i mislim Bogosavljev ali posto je dosta vremena proveo u Zvezdi trebalo bi da je ovo slika iz kasnijeg perioda u Zvezdi

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...