Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Vec tri godine se radilo na tome. Ko je zeleo to da zna, lako je mogao.

kad si se već javio. radilo se x godina na smanjivanju lige pa iskrsne olimpija pa se više ne radi na smanjivanju lige. tako da je taj argument ništavan.

 

Aman covece, znamo svi da je Covic prevarant, a ovaj kabadahija isto to samo mnogo nizeg nivoa. Al prdimo i diskutujemo o tome, ubijamo vreme dok ne pocne liga. Ako te smaramo zaobidji nas slobodno.

 

pa i ja diskutujem. u čemu je problem?

Link to comment

aman čoveče zabole me baš što neće igrati ligu, totalno nebitno nego je smešno ovde čitati objašnjenja kako se uvijaju da bi ispalo da eto sportski nisu ni zaslužili zbog nekih famoznih propozicija kad je stvar jasna da je u pitanju dogovor prevaranata u kome su veći prevaranti preveslali ove druge i to je to. znači moj stav koji mi i dalje promiče kako ga nisi skontao do sad je da je iluzorno spominjati neke propozicije i sportske rezultate, irelevantno je. a pritom i smešno.

nije iluzorno spominjati propozicije jer je to za svakog ko nije zvezda, partizan, olimpija, buducnost i verovatno cibona i cedevita uslov da se kvalifikuje za takmicenje

smatram da bi bilo dobro da je to uslov bas za svakog, ali jbg nazalost nije

a nije iluzorno ni zbog toga sto se sam ovaj lik iz karpos sokola poziva na njih, doduse on ih tumaci malo drugacije "izborili smo opstanak" ili "mesto nam je u plejof, ali smo pokradeni"

 

 

moze se onda reci i da je "smesno" uzimati za ozbiljno dreku lika koji saopstenje naslovljava kako vec naslovljava i smatrati za "jasno" njegovu tvrdnju da je dogovor izgedao bas tako kako ga on predstavlja

Link to comment
  • 2 weeks later...

i dinamik (vec) doveo amera

centar neki, upravo zavrsio koledz karijeru

ovo mu je statistika: http://www.espn.com/mens-college-basketball/player/_/id/67511/quadir-welton

 

cudno mi malo da oni vec dovode amerikanca

sa jedne strane je ok sto su ocigledno ambiciozni i imaju para, te ozbiljno pristupaju 2oj aba ligi

sa druge me po malo nervira sto dobijamo i 5ti beogradski klub koji se kvalitetom solidno izdvaja od srpske konkurencije

 

nadam se da ce borac skockati ok ekipu. "dole" su se definitivno uzeleli kvalitetnije kosarke, interesovanje je veliko, pa kapiram da ce biti i konkurentni

za pocetak ce biti dovoljno i da privole jos nekog (pored maline i micica) od starijih da se vrate, makar cacku ne fali igraca koji mogu igrati na tom nivou

vratio se i pesakovic, malina produzio i za sledecu sezonu. standarno za borac imaju i veliki broj klinaca

dogovorili su i gostovanje fenerbahcea u cacku u pripremnom periodu

Link to comment
  • 1 month later...

Fina utakmica Ced-Bud. Dosta tempa, igralo se vrlo ozbiljno, iako su obe ekipe bile skraćenih rotacija. Cedevita je ubola sa 2 od 3 Amera + Stipanović je stvarno odličan. Budućnost najzad smislena, mada čini se limitirana. Dobri treneri.

 

btw, ABA u poslednje vreme radi super stvari. Šteta što će brojači krvnih zrnaca ovde uvek biti u debeloj većini.

Link to comment

za razliku od partizana koji je pregazen i samo zbog cinjenice sto je zoc pustio i naterao svoje da prikoce nije zavrsena stoka razlikom, borac u cacku pruzio zestok otpor prvaku evrope :fantom:

malinica brojao do 17poena i 7 asistencija , kasnije se umorio, pa nije do kraja ugazio prvaka

 

poceo i kvalifikacioni turnir za aba2

vrsac posle produzetka dobio primorsku (koper), dok je sutjeska (igra tejic) dobila siroki

siroki je pre nekoliko dana izbacio slobodu tuzla i mladost iz mrkonjic grada u bih predkvalifikacijama

 

 

kvalifikacioni turnir se igra i sutra i prekosutra, svako sa svakim, dva najbolja ce igrati aba 2 

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...