Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Mi smo danas primili na posao takvog jednog. Pitam ga kako je osiguran i da li su deca osigurana preko njega (jer lik ima firmu, ali oće i državni lebac), on gleda tupo i kaže da nema pojma, onda ga pitam jel ima KZO, nema pojma šta je to, kažem mu da mora da donese uverenje da nije kažnjavan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak, ko da sam tražila da donese šemu Tesline mašine. :frust::frust::frust::frust:

Jaka je to firma, kad mu treba državni lebac.. Verpvatno ima praonicu™ za nekog, a ovaj mu se odužio preko posla u državnoj firmi..

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Nema veze sa komunalnom policijom, ona je gradska, ali zanimljiva priča iz prve ruke od pre nekoliko godina:

 

Ima na Vidikovcu kod pijace posebna pizdarija s opštinskim granicama: pijaca je na opštini Rakovica, a parkinzi bukvalno preko puta pijace (na Ceraku) na kojima stoje kamioni su na opštini Čukarica. Valjda je na teritoriji Rakovice oko pijace bilo dozvoljeno da se prodaje i sa kamiona, a na Čukarici nije bilo dozvoljeno, jer pijaca nije na teritoriji Čukarice  :s_w:  Pa je bilo frke i jurnjave oko zauzimanja mesta uz ulicu na livadi preko puta Ceraka, jer to je Rakovica  :lolol:

Da, sva nedozvonljena prodaja odvija se na teritoriji Rakovice što može da bude deo objašnjenja problema. 

 

Da dopunim prethodni post, čini mi se da se ovde ne radi o pukoj korumpiranosti ili bolu u predelu prepona tih komunalnih policajaca, nego da postoji neki takoreći sistemski problem koji nije prevaziđen osnivanjem komunalne policije. 

Link to comment

 

Saobraćaj u ulicama Kralja Milana, Terazije i Kolarčeva biće obustavljen sutra od devet do 14 časova zbog manifestacije kojom će biti obeležen Dan oslobođenja Beograda a doći će i do izmena trasa na pojedinim linijama gradskog prevoza, saopštio je Beoinfo.

 

Zbog zatvaranja ulica autobusi 21A, 22A i 29A saobraćati trasom: Studentski trg–Vase Čarapića–Trg republike-Makedonska–Dečanska–

Trg Nikole Pašića–Bulevar kralja Aleksandra–Beogradska–Njegoševa–Kursulina–Makenzijeva i dalje redovnim trasama.

Autobusi sa linije 24 saobraćaće, u oba smera trasom: Trg republike–Makedonska–Dečanska–Bulevar kralja Aleksandra (Beogradska–Kralja Milutina u suprotnom smeru) i dalje redovnim trasama. Autobusi 26, 37 i 44 saobraćaće u oba smera trasom: Trg republike-Makedonska–Dečanska–Bulevar kralja Aleksandra i dalje redovnim trasama.

Autobusi sa linije 37 i 44, u smeru ka periferiji, koristiće stajalište "Trg republike" sa linijama 24 i 26. Autobusi sa linije 27, u smeru ka Trgu republike, saobraćaće trasom: Bulevar kralja Aleksandra–Dečanska–Makedonska–Trg republike. Autobusi sa linije 31 u oba smera trasom: Studentski trg–Trg republike -Makedonska-Dečanska–Bulevar kralja Aleksandra–Kneza Miloša–Nemanjina–Slavija i dalje redovnim trasama.

Autobusi sa linija 21A, 22A i 29A će na izmenjenom delu trase koristiti sva postojeća stajališta, kao i privremeno stajalište "Makenzijeva 1" u smeru ka Trgu republike u Kursulinoj ulici ispred broja 14.

Link to comment

Kako sam ja srećan što ću sutra i prekosutra umesto da sam u BG, da džedžim na granicama diljem naša bivše države... :(

 

Zato sam u subotu u BG, dotle će se valjda svi razići?

Link to comment

Zato sam u subotu u BG, dotle će se valjda svi razići?

U subotu kažeš, a? :wicked:

 

Srpska napredna stranka će u subotu na Tašu obeležeti devet godina od osnivanja, saznaje Tanjug.

U SNS ističu da će to biti skromno obeležavanje devet godina postojanja stranke.

 

"Prisustvovaće naši najvredniji članovi iz cele Srbije, kojima želimo posebno da se zahvalimo za svu podršku i vredan rad u borbi za modernu, ekonomski jaku i uglednu Srbiju", rečeno je za Tanjug u Službi za informisanje SNS.

 

Kako navode, neće biti "nikakvih VIP zvanica, niti posebnih delova u sali, kako pišu određeni mediji".

 

"Taj dan je posvećen samo članovima SNS i biće prilika da se podsetimo kako je tekao razvoj naše stranke i gde će naše članstvo moći da čuje poruke našeg predsednika Aleksandra Vučića o budućnosti i SNS i Srbije", kažu u Službi za informisanje SNS.

Link to comment

znaš koliko taksista sam čula na lajni "pa makar se nešto radi!" 

ljudi su zombirani, jadni.

 

Te zombirane ko jebe, neka se udave u beogradskom blatištu. Meni žao poštenog sveta.

 

Međutim, ja se vozio nekim taksijem, ovaj podivljao zbog saobraćaja i na kraju tirade pitao 'kad će izbori'. Ja mu rekao da se ne zanosi previše, on slegao ramenima.

Link to comment

 

 

Srpska napredna stranka će u subotu na Tašu obeležeti devet godina od osnivanja, saznaje Tanjug.

U SNS ističu da će to biti skromno obeležavanje devet godina postojanja stranke.

 

"Prisustvovaće naši najvredniji članovi iz cele Srbije, kojima želimo posebno da se zahvalimo za svu podršku i vredan rad u borbi za modernu, ekonomski jaku i uglednu Srbiju", rečeno je za Tanjug u Službi za informisanje SNS.

 

Kako navode, neće biti "nikakvih VIP zvanica, niti posebnih delova u sali, kako pišu određeni mediji".

 

"Taj dan je posvećen samo članovima SNS i biće prilika da se podsetimo kako je tekao razvoj naše stranke i gde će naše članstvo moći da čuje poruke našeg predsednika Aleksandra Vučića o budućnosti i SNS i Srbije", kažu u Službi za informisanje SNS.

Da ponovim, SNS je piramidalna šema u politickom kontekstu . 

Edited by pacey defender
Link to comment

Pa srećan vam dan oslobođenja Beograda...

 

На конкурсу за суфинансирање медијских пројеката Град Београд и ове године је скоро трећину новца доделио Студију Б и фирмама повезаним са њим – Брендер д.о.о. и Ирик д.о.о. Ове фирме добиле су 23 милиона динара од укупно 73,9 милиона колико је опредељено за све медијске пројекте. Од Града Београда вишемилионске износе су добили и новине Ало, Информер, Српски телеграф, затим Удружење рок музичара и музичка компанија Sky comm group и две фирме (Зофин и Фолим) регистроване пошто је конкурс расписан.

Новинска агенција Бета, дневни листови Блиц и Данас само су неки од медија који новац на овом конкурсу нису добили. Средстава такође није било ни за једини пројекат који је конкурисао са циљем истраживања корупције у градској управи, пројекат Пиштаљке.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...