Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ovi definitivno mrze Beograd i ludo se provode. A kakva im je ovo strategija za izbore je van moje moći poimanja, mada su građani debili, možda im i upali.

gledam i ne mislim.

 

ako imaju neku logiku i/ili savetnika za logiku, ja bih volela da vidim tu logiku. poshto ne kapiram, sva je prilika.

Link to comment

gledam i ne mislim.

 

ako imaju neku logiku i/ili savetnika za logiku, ja bih volela da vidim tu logiku. poshto ne kapiram, sva je prilika.

 

Uvek treba pamtiti Obrenovac i Čučkovića, ljudi tamo glasali za njega posle onolikog sranja koje je napravio.

 

Izgleda da su ljudi ovde ozbiljni mazohisti.

Link to comment

Ovi definitivno mrze Beograd i ludo se provode. A kakva im je ovo strategija za izbore je van moje moći poimanja, mada su građani debili, možda im i upali.

Konacno se nesto radi!

Link to comment

Uvek treba pamtiti Obrenovac i Čučkovića, ljudi tamo glasali za njega posle onolikog sranja koje je napravio.

 

Izgleda da su ljudi ovde ozbiljni mazohisti.

I ja tako pomislim šta ovi rade, a onda se setim Čučkovića...
Link to comment

Može li neko da mi objasni kako je moguća situacija da se nedozvoljena prodaja voća i povrća iz kamiona svakodnevno odvija okolo Vidikovačke pijace, uprkos tome što ih komunalna policija redovno posećuje?

 

Kada je uvedena komunalna policija rečeno i objašnjeno nam je da su oni tu da se staraju da ne bude ovakvog vida prodaje, da se na takav način dopunjuje rad komunalnih inspektora, prevazilaze problemi nastali zbog ograničenih ovlašćenja komunalnih ispektora, te da će se osigurati da se sprovede kontrolna i kaznena politika, itd.

 

Efekat je da iz dana u dan i tako godinama na obodu pijace, na kolovozu (!) stoje parkirani kamioni , da sam jutros video preko puta njih zaustavljen automobil komunalne policije, da  komunalni policajci nešto prilaze i razgovaraju sa prodavcima i da se celokupna prodaja odvija bez ikakvih problema. Dakle, nema onih situacija kao sa prodavcima sa haube kada oni hvataju tutanj čim vide patrolu komunalne policije. Ovi su tu i ne nameravaju da odu. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Nema veze sa komunalnom policijom, ona je gradska, ali zanimljiva priča iz prve ruke od pre nekoliko godina:

 

Ima na Vidikovcu kod pijace posebna pizdarija s opštinskim granicama: pijaca je na opštini Rakovica, a parkinzi bukvalno preko puta pijace (na Ceraku) na kojima stoje kamioni su na opštini Čukarica. Valjda je na teritoriji Rakovice oko pijace bilo dozvoljeno da se prodaje i sa kamiona, a na Čukarici nije bilo dozvoljeno, jer pijaca nije na teritoriji Čukarice  :s_w:  Pa je bilo frke i jurnjave oko zauzimanja mesta uz ulicu na livadi preko puta Ceraka, jer to je Rakovica  :lolol:

Link to comment

Ovi definitivno mrze Beograd i ludo se provode. A kakva im je ovo strategija za izbore je van moje moći poimanja, mada su građani debili, možda im i upali.

znaš koliko taksista sam čula na lajni "pa makar se nešto radi!" 

ljudi su zombirani, jadni.

 

nisu svi isti.

oni pre su lopovi u čijim je redovima bilo dovoljno ljudi sa pravim diplomama i koji su bili dovoljno svesni da ih elementarno poštuju.

ovo sada je sodoma i gomora. ne znaš gde prestaje lopovluk, a gde počinje neznanje ma kakvog posla, isprepletano uvlačenjem u dupe ovima što ne znaju ništa ni o čemu, a na funkciji su jer su u partiji.

mi smo svi doslovno taoci jezivo lošeg kadra jebenog sns-a, šibicarsko-uličarske fukare. oni najiskrenije nemaju nikakvu svest o tome zašto je neophodno da prvo odaberu u timove ljude koji posao znaju, a potom i da ih bespogovorno slušaju. nisu u stanju jer su u suštini neinteligentna ekipa, koju vode instinkti preživljavanja, lukavstvo primitivaca i ništa više.

i to ide do samog vrha zemlje (videti kod kesića snimak dočeka erdogana, stidela sam se kao nikada kad sam ono videla).

Link to comment

 

mi smo svi doslovno taoci jezivo lošeg kadra jebenog sns-a, šibicarsko-uličarske fukare. oni najiskrenije nemaju nikakvu svest o tome zašto je neophodno da prvo odaberu u timove ljude koji posao znaju, a potom i da ih bespogovorno slušaju. nisu u stanju jer su u suštini neinteligentna ekipa, koju vode instinkti preživljavanja, lukavstvo primitivaca i ništa više.

 

Mi smo danas primili na posao takvog jednog. Pitam ga kako je osiguran i da li su deca osigurana preko njega (jer lik ima firmu, ali oće i državni lebac), on gleda tupo i kaže da nema pojma, onda ga pitam jel ima KZO, nema pojma šta je to, kažem mu da mora da donese uverenje da nije kažnjavan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak, ko da sam tražila da donese šemu Tesline mašine.  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...