Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

interesuje me sad pošto je SBB preuzeo Ikom

 

nameravam da uzmem neki paket koji uključuje SK 4, 5, 6 

e sad, pošto mi je jedan tv stalno zauzet i do njega teško mogu da dodjem :D a na tom bih stavio taj uredjaj koji oni daju (ne znam kako se zove)..... vidim da oni daju uz taj paket nekakvu uslugu D3GO

 

sad me interesuje, da li ja onda na kompjuteru mogu da gledam SK 4, 5, 6 ?? Kolko sam skontao na drugom tv-u bih imao osnovni paket koji uključuje prva tri SK kanala ? 

Link to comment

Sve što imaš na D3, imaćeš i na D3GO. Glavna razlika je u tome što je na D3GO bitrate znatno niži, pa HD kanali idu na 3 Mb/s, dok na D3 neretko idu i do 8-10 Mb/s.

Link to comment

još jedan kanal sa predosadnim serijama i filmovima koji su prikazivani bar 342 puta ?

 

U Italiji vec vise od godinu dana postoje FOX Comedy i FOX Animation. Znam da su imali i FOX Retro.

Link to comment

BTW, večeras slučajno na Diskaveriju naletim na Grilza, koji po nekoj američkoj vukojebini voda košarkašku legendu Šekila O Nila. Čoveče, koja grdosija je ovaj Šek, nije normalno ...

 

shaq_bear.jpg

Link to comment

Jel' taj mtsGO ide uz neki od box paketa ili...? Bas retko gledam TV, pa me nije preterano ni zanimalo do sad.

 

Moze i na odgovarajuci topik, da ne gusimo ovde.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

 

 

Nemam pojma, ja sam uzeo onaj Superbox kad je prošle godine išao u promociji, ali mislim da ide za dz sa svim Box paketima. Inače, provereno radi pošto mi je došao otac u posetu pa sam mu uključio da gleda na tablet (pošto moram nešto da kuckam, pa mi se ne uključuje TV).

ja kad sam se raspitivao trebao si da imaš u boxu mobilni i neki od onih x(x)l paketa

sad vidim da imaju i neku antenu+ za 600 + 1800 jednokratno

 

antena +

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...