Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

 

 

ja kad sam se raspitivao trebao si da imaš u boxu mobilni i neki od onih x(x)l paketa

sad vidim da imaju i neku antenu+ za 600 + 1800 jednokratno

 

antena +

 

E mogu da mi se napuse i sa xxl paketom i sa antenom bas.

Link to comment

Ja imam box 4, sa mobilnim paketom Mix M valjda, onaj od 300 minuta. A i to mi realno ne treba, nikad nisam iskoristio vise od 150. Ugovor mi istice sad krajem meseca, al' jebeno je to sto ovde i nemam neki izbor. Osim njih imam jos Orion koje pljujem gde god mogu i od kojh sam pobegao ko djavo od krsta. Sad sedim, pusim, razmisljam...

Link to comment

Stara dobra crno-bela slika sa snegom kao da je bila pre čitavu večnost. Danas se setih i baš sam se uželeo onog slatkog iščekivanja tokom rotiranja krovne ili sobne antene ... Pa i ta slika sa snegom uvek je podsticala maštu, a sad sa HD slikom nema više mesta bilo kakvoj imaginaciji ...

Link to comment

Tek uključio resiver (3121) i odmah se zabagovao (prestao da reaguje na komande), čak nije radio ni daljinski SBB reset, pa ni dugme za uključivanje/isključivanje, pa sam bio prinudjen da ga isključim iz struje.

 

 

 

A ovo bi trebao biti premium uredjaj...   :isuse:

Link to comment

Problemi sa PDS 3121 cu poceli pre jedno desetak dana. Ili se tiltuje sam prijemnik ili ne radi daljinski. U SBB kazu da je softverski problem i da uskoro stize update.

Link to comment

Meni isto, možda malo duže. Ako hoću ujutro da ga upalim, treba mu brat bratu pola minuta ili minut da se pokrene, kao da je Zastavin automobil.

Link to comment

Pošto nemam pristup sportu, a volio bih da podijelim informaciju koja može biti značajna ljubiteljima šibanja i MMA, ko ima SBB večeras će na Fight channel biti uživo od 04h prenošen UFC 211, Miočić vs Dos Santos i kao u uvod ona luda Poljakinja Jendžejčik sa Džesikom Andrade (i vjerovatno još štogod sa main carda). Neka neko prenese drugarima na MMA temi, možda je neko planirao da ganja kakve strimove pa da se ne muči.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...