Jump to content
IGNORED

flick(r)


hefestus

Recommended Posts

^njegove kod mene mogu. da li su ti sve opcije kada kliknes na 'share' blede? ili imas pristup html/bbcode-u?edit:oni koji zabrane share, pristup code-u je bled.

Edited by bob mould hair style
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Lometja vest™: novo na flickru - 1 TB prostora + redizajnirano (lepo!)EDIT. Ovako izgleda licna stranica + fotke se otvaraju preko celog ekrana na crnoj pozadini! ! Fakin fajnali su ga napravili kako treba.newflickr.jpg

Edited by Indy
Link to comment

meni je novi izgled takodje odlican. danas, kada sam video promenu, malo me je sokiralo, ali vrlo brzo sam shvatio gde, sta i kako funkcionise, i ta novina mi je mnogo, ali mnogo laksa nego pre. + 1tb prostora.. wow!danas sam uglavnom proveo vreme na help stranici, i iznenadio se negativnim komentarima. bilo je i bizarnih, ali to je normalno kada se zapljune 12.000 ljudi. drago mi je sto moji kontakti nisu povedeni idejom da stari izgled flickr-a treba da se vrati, stavise, odusevljeni su kao i ja.

Link to comment

ja nalazim da je prakticnije nego pre. jeste ogromna promena, ali desetak minuta mi je trebalo da vidim gde, sta i kako. sada kada bi se vratilo na staro, bas bi mi bilo bedak jer meni ovakav nacin bas lezi 100%.

Link to comment

i mene cudi, zapravo.. cudi me kako je sve to naglaseno. pomislio sam u jednom momentu da nije mozda zavist u pitanju izmedju ovih sto su platili uslugu pro account. bilo je i takvih komentara i meni je iskreno to bas bez veze. dosta njih je napustilo flickr, ali eto, meni su moji omiljeni fotografi i dalje tu, stavise, jednako im se dopada novi layout kao i meni. bili su u tom moru negativnih komentara na help strani i razumni ljudi koji su pokusavali da smire novonastalu histeriju, ali bas histeriju. ko je citao, mogao je da procita mnoge uvrede i nebulozne razloge, ali svaki pokusaj smirivanja je bio uzalud.

Link to comment

Nije samo UI, flickr sad daje prakticno neogranicen prostor. Imao sam i ja pro nalog i cak ga i obrisao (toliko mi se svidjao stari flickr).Mozda nekima ne odgovara crna pozadina i velike fotke, ali to vec ne razumem.

Link to comment

indy |bas je ovaj sto si ga linkovao dobar. mozda se neki povedu zbog drugih, mada mi je nerazumno buduci da su to ljudi sa izgradjenim stavovima, nisu deca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...