Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

mislim da je rivers od njega trazio da igra vise spolja. gledao sam jednu pripremnu na kojoj je ubacio sve sto je pozeleo iz tih izolacija i ja sam bas bio iznenadjen. ovo ce ipak biti malo realnije izdanje

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment

Deluje mi da je u velikom grcu.
Skrati ruku kad sutira.. cak i kada dribla ne izgleda mi onako lezerno
Previse gleda da odmah doda loptu i skloni se, umesto da on uzme liderstvo (dobro, ofc da je nov i da su neki igraci ispred njega, ali treba da pokaze neki inat)
Kad namesti ruku da pogadja ove "poludistance", bice to ok

Ne dopada mi se previse igra Clippersa. Ima dosta srljanja i silovanja, pokusaja da se pri prodoru obore protivnicki igraci kao kegle.
Doduse, ima i perioda kad lopta lepo kruzi pa neko ostane na ziceru.

 

 

p.s. Bullsi bi ispali iz ABA lige

Edited by Have_Fun
Link to comment

kako ovi racunaju asistencije :D :D :D 

 

teo daje 1m udaljenom grifinu loptu na trojci, ovaj gleda levo-desno i krece na kos i daje poene polaganjem :D 

Link to comment

kako ovi racunaju asistencije :D :D :D

 

teo daje 1m udaljenom grifinu loptu na trojci, ovaj gleda levo-desno i krece na kos i daje poene polaganjem :D

 

Што би се рекло: пишу виљушком

Link to comment

Previse gleda da odmah doda loptu i skloni se, umesto da on uzme liderstvo (dobro, ofc da je nov i da su neki igraci ispred njega, ali treba da pokaze neki inat)

 

 

Da, poput ove situacije, gde je trebalo da završi floaterom ili da ide na polaganje pa makar popio i rampu https://youtu.be/VCf-gDBV2ZQ?t=1m15s

 

A i mene je ovaj iznervirao sa tom pričom o šutu, ajd da kaže da je nepoznanica, ali ta priča znam ja njega nikad taj nije znao šutirati... uf

Link to comment

Da, poput ove situacije, gde je trebalo da završi floaterom ili da ide na polaganje pa makar popio i rampu https://youtu.be/VCf-gDBV2ZQ?t=1m15s

Promasio je tricu u tom napadu, pa je bio ofanzivni skok. U NBA debiju, gde si vec promasio dosta toga, treba bas biti mudonja pa sutnuti ponovo.

 

Ako se za nekoga ne bojim sto se tice hrabrosti da preuzme odgovornost, on je. Zbog toga nece propasti sigurno.

Link to comment

Loše serije se najlakše prekidaju lakim poenima, a Teo je dobar sa floaterima, ali ovo je bio samo primer pošto je bio na highlightsima, imao je takvih situacija i ranije

Link to comment


 

 LaVar Ball fired back at Patrick Beverley after the LA Clippers guard shouted an obscenity as he walked into the locker room that was presumed to be about Lonzo Ball.

 
After the Clippers routed the Los Angeles Lakers 108-92 and held Ball to three points, four assists and nine rebounds in his debut, Beverley was heard screaming, "weak ass m-----f-----. Bring him out on the court with me and I will tear his ass up," as he walked off the court and into the locker room.
 
"Yeah, you shut the m-----f----- down," LaVar Ball told ESPN after the game. "And your check still ain't going to go no higher than what it is. Yeah, you shut him down. OK ... Who is Patrick Beverley? He played all last year and nobody said nothing about him. Now we are looking at your first game. Why? Because Lonzo's name is attached to it.
 
"So you got to be [all hard]," Ball added as he slapped his fists together. "Let's see what you do the next five games, if you are going to be pumped up towards everybody like that and go back to your 0-for-5 shooting and your two or three rebounds. Nobody is going to care about you. But you put my son's name in it and you put my name in it, now you got some action and you got some people talking."
Link to comment

p.s.

malo sam ponovo prelistao tekmu LAC-LAL...

meni se cini da je Griffin is3povao da je bog i batina u timu (ok, mozda i jeste sad kad nema CP3-a) ali mi se ne dopada to sto je nekoliko puta pri defanzivnom skoku uzeo on da vodi loptu umesto da doda Teu, a i cak ga je par puta preskakao dodavanjem.. ili baci preko njega ili prebaci loptu na skroz suprotnu stranu.

Kao da ga namerno odjebava...

Edited by Have_Fun
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...