Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

daško se u svakoj od pet dnevnih molitvi koje praktikuje zahvaljuje bogu što ne voli da jede grickalice :lolol: to me je oborilo

 

i domagoj mislav i zoofil pančić u epizodi širokogrudi hrvatski jež i uskogrudi srpski jež :lolol:

Link to comment

dosla sam tu da zapljunem svoju ljubav prema dasku end mladji. koliko bi zivot bio tezi da ih nema, ukljucujuci i non stop muzicki radio. zadnju paru njima. 

 

+1

 

<3

Link to comment

Znaju oni, bez brige :)) Imaju oni becejskih ortaka, pankeraj bivsi i sadasnji, muzicara. Bez brige, upuceni su oni u picoderske tajne. :)). Mislim da smo cak pricali o tome na nekom becejskom Chabareu :)

Edited by hansolo
Link to comment
  • 1 month later...

Pao server jutros... ali nikad neće Kadinjača!

 

Btw, baš gledao Patreon, svaka čast kako se drže. Nesrećni Yugopapir probao Patreon varijantu, eno stoji na $5 junački, već dve nedelje. Nismo ni svesni koliki je ovo uspeh... Bez da im gledam u novčanike (nako...), uz Vojvođansku banku, malo scenarisanja za Državni poso, ovo-ono - može se od zajebancije i živeti pristojno. Ogroman respect!

 

Edip: Pod VoBan-om sam podrazumevao račun u banci za "staromodne" uplate, a ne neku donaciju.

Edited by giuseppe
Link to comment

Pa sad, za poređenje je zato što se traže novci putem istog mehanizma (crowdfunding), naravno da Yugopapir ne može odmah jako visoko (mada je lik stavio isti cilj...), ali je zanimljivo da ga baš niko ne podržava, što mi je žao, jer sa uživanjem čitam ono što objavi.

Link to comment

Postala mi praksa da sijestiram i varim 'ranu uz alarm na soundcloudu, te je bio red da krenem da ih patreoniram.

A moj brat placa iako retko kad slusa. Simpaticni su mu, pa podrzava.

Link to comment

znas sta, toliko toga u zivotu mi je uzeto, ili su mi uzeli, onog sto sam volela, sto mi je znacilo, bez da sam mogla ista da uradim. 

ovo je prvi put da imam priliku da ja ne dam. e, pa ne dam. sreca je sto ne moram na barikade, dovoljno je da platim :)

osim njih, volim i slusaoce, po mom to su kvalitetni ljudi i sve nas dozivljavam ko neku familiju, zapravo slusaoci daska i mladje su moji jedini zemljaci u ovoj jadnoj zemlji.     

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...