Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nesto je i Peconi gazio na hepiju u istom stilu neku zenu sudiju iz Panceva. E sad da li ovo ili ga je nagazila za firme koje ima po Pancevu nemam pojma. Ali bukvalno iste recenice...

Link to comment

A bas sam se pitao ko je gospodja, vrte je po lokalnim medijima kod mene sve u 16.

 

Sve je ovde postalo kao ona radio stanica u filmu "Hotel Ruanda". Serem im se u 25000 hiljada plate zbog koje blate sebe i druge.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Međutim, klice otpora postoje. Radio 202, kao nekada B92, kroz muziku šalje sublimirane poruke - pušta Dža ili Bu, zove Čuturu u goste, forsira stvar koja se zove "Totalitarian terror" ...

Link to comment

Cenim da bi Psiho tu mogao da polomi zubiće.

Pa neće on sam tu da udari, biće tu mnogo pomagača od strane konkurencije...

Jedino što bi to značilo da je panika baš uzela maha...

Naravno to će morati da plati debelo na drugoj strani...

Link to comment

cenim da dižu dževu. sto posto se susreću sa pritiscima pa jugoslav rešio da uzvrati udarac na raznorazne vuline™

kkr je vrlo ozbiljan igrač i ne verujem da bi se aktuelna vlast usudila na takav potez

 

ipak su oni ex radikali, jajare

Link to comment

Zavisi šta se"stavi na sto" .

Država uvek može svašta da ponudi ;-) .

A može ovo i da bude neka interna kombina u okviru firme...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ugledni Fajnenšel tajms u opširnom članku je proučio ulaganja firmi sa Bliskog istoka u nekretnine na Balkanu, i otkrio razloge zašto im je naše tržište interesantno za ulaganje.

 

 

Bljuc

Investicija u Beograd na vodi, projekat vredan 3 milijarde dolara, je najvidljivije zalivsko ulaganje u regionu, piše FT. Iza projekta stoji firma Eagle Hills iz Abu Dabija, ali okružen je kontroverzama.

 

B92

Investicija u Beograd na vodi, projekat vredan 3 milijarde dolara, je najvidljivije zalivsko ulaganje u regionu. Iza projekta stoji kompanija Eagle Hills iz Abu Dabija.

 

Jutarnji.hr - izvorni tekst

Investicija u Beograd na vodi, projekt vrijedan 3 milijarde dolara, je najvidljivije zaljevsko ulaganje u regiju. Iza projekta stoji tvrtka Eagle Hills iz Abu Dhabija, no okružen je brojnim kontroverzama, od činjenice da je tvrtka odabrana bez javnog natječaja, do načina na koji je srpska vlada mijenjala zakone kako bi omogućila izgradnju.

 

Link to comment

To je prvi kurir objavio

 

U rubrici "Zabava"?

 

Uopste ne znam sta pise u tekstu niti me zanima, samo primecujem vezu izmedju naslova i rubrike.

A to im se stalno desava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...