Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

pokusao da pogledam s01 e01 i stigao do 20 i nekog minuta, jel su sve epizode dosadne kao ova ili sam nestrpljiv :unsure:
Sve gore i gore je, zato smo i ispisali ovoliko o seriji, jer svi mislimo da je uzasno dosadna
Link to comment
ubedio si me, pogotovu ako svi mislite isto
Pa sta tacno ocekujes? Vidis koliko smo pisali o seriji, uz to manje vise svi prilicno odusevljeno, a pitas 'jel su sve epizode dosadne'.
Link to comment
pokusao da pogledam s01 e01 i stigao do 20 i nekog minuta, jel su sve epizode dosadne kao ova ili sam nestrpljiv :unsure:
i meni je 1. epizoda bila dosadnjikavakladim se da ces da promijenis misljenje, samo preguraj pocetak. serija je vrhstra :)
Link to comment

ocekivao sam dramatursku ili rezijsku ili glumacku ili montazersku ili bar snimateljsku udicu koja ce me zaintrigirati da otpratim prvu epizodu, a potom i nastavak serijala. To nisam video u delu prve epizode koji sam pogledao, mozda su me neke serije koje sam pratio navukle na takav pocetak. Izgleda je u slucaju The Wire-a strpljenje uvod u uzivanje. pstopic nisam citao jer seriju nisam gledao, a broj strana mi je bio jedini razlog zbog kog sam kupio prvu sezonu serije

Link to comment

Glupo bi bilo da ti kazem da nema sanse da ti se serija ne svidi. Ima nas raznih, sigurno ima i takvih neljudi kojima se The Wire ne svidja [npr Mandingo, ali on je gay]. Ali, imaj strpljenja, odgledaj prvih par epizoda, da se naviknes na ritam. The Wire nije tipican TV proizvod, drugaciji je tempo u odnosu na ogromnu vecinu ostalih serija. Uz to, ima puno likova sto moze dodatno da zakomplikuje stvari na pocetku, ali opetkazemponavljam, imaj malo strpljenja ako ti se ne svidi na prvi pogled.

Link to comment

Gresis. Bar po meni. Krece sporije i manje je gangsteraja ali je meni licno skroz legla pogotovu druga polovina.Mada priznajem da sam posle prve 3 epizode druge sezone i ja zalio sto nema Avona i ostalih crnja.

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...