Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

EXIT Tim iduće godine spojiće čak četiri festivala u regionu u jedinstveno EXIT Leto ljubavi 2017! Prvi u nizu festivala je Sea Star, novi festival u Istri koji će se 26. i 27. maja održati u turističkom kompleksu Umaga - Stella Maris! Već je poznat deo programa glavne bine koji prve noći predvodi jedan od najpopularnijih svetskih bendova The Prodigy, a potvrđeni su iDubioza kolektiv i Urban&4

 

 

Idemoooooo, jubilarni 235895283. oprostajni koncert Prodidzija, jea

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

b92

Program na glavnom stejdžu otvorio je domaći "Obojeni program" nakog kog je nastupio kod nas sve popularniji škotski alternativni rok bend "Jesus and Mary Chain", koji je dobrano zagrejao atmosferu u publici. 

 

 

:lolol:

Link to comment

 

kako objasnise ljudi u subotu

 

discharge isto izuvaju. nisam ocekivao da su toliko dobri

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

The Damned

Prokleto dobri! Najveći punker je u stvari ufrćkani klavijaturista Monty Oxymoron. Kad on počne da skače...

Mislio sam da neće biti, ali je bila "Alone Again Or".

 

 

 

Discharge

Što bi rekla deca BRUTALNO!

(Nisam stigao na Angelic Upstarts, video samo poslednju pesmu. Ne sumnjam da su bili isto tako dobri.)

 

 

 

The Jesus and Mary Chain

Opravdali očekivanja. Bilo bi bolje da su bili na Fusion stejdžu, nije za njih Main.

Isped mene bila, pre bi rekao žena nego devojka, koja je znala sve tekstove.

 

 

 

 

 

Link to comment

Liam Gallagher

Brat Liam je mnogo bolji, nego što se to moglo očekivati. Snimak nastupa na Glastonbury festivalu je to nagovestio. Meni se više svideo prvi deo koncerta, iako tada zvuk nije bio dobar. Gitara je bila utišana, a bas prejak. Nije imao duvače i prateće vokale kao na Glastonburyju.

 

 

 

Mortal Kombat

Najemotivniji nastup i najviše u skladu sa aktivizmom Exita i njegovom misijom i vizijom.

 

 

 

Imam još snimaka, ali ništa bitno. Možda okačim kasnije.

Link to comment

The Jesus and Mary Chain

Opravdali očekivanja. Bilo bi bolje da su bili na Fusion stejdžu, nije za njih Main.

Isped mene bila, pre bi rekao žena nego devojka, koja je znala sve tekstove.

 

 

Super zvuce nove pesme, ali pevaljka (Isobel Campbell?) malo falsira.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...