Jump to content
IGNORED

Fantasy Champppions League


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Možda neko i dalje igra ... :)

Rezultati poslednjeg kola: http://www.haxball.gr/group/view/30795

Nosioci u žrebu su prvoplasirani i dva najbolja drugoplasirana, a prošla su i ostala četiri drugoplasirana, tri najbolja trećeplasirana i Pantelia Stars sa wild card-om, jer ima najviše poena od svih timova koji se nisu plasirali po plasmanu (zamenjuje jednog averaga koji je prošao kao jedan od četiri trećeplasiranih).

Rezultati žreba:

Argentina Utd - Zhabari

Leteci Magarci - stidne dlake

Zarjavele Trobente - Ubogi ubijevci

Foobar - Sokolovici UTD

FC Ronin - MocaNemaPojma

RasenBall RamBo - EON PPP

Trotters Inc. - Pantelia Stars

No Totti - no party - Minut do 20:45

 

Po ovom žrebu se igra do kraja: igraju pobednici prvog i drugog meča, trećeg i četvrtog...

 

Link to comment
2 minutes ago, pantelia said:

Kakav sam lucky looser :Hail:

Hvala Velocipede! Igramo se, kako ne

Hvala Velo,iz naše grupe znači svi prošli.Jedina zamerka je to da sam ja drugi a ne treći jer imam i više poena i bolji H2H u odnosu na mister Zhabara.😉

Link to comment
20 minutes ago, ubibobi said:

Hvala Velo,iz naše grupe znači svi prošli.Jedina zamerka je to da sam ja drugi a ne treći jer imam i više poena i bolji H2H u odnosu na mister Zhabara.😉

Da, ti si drugi, ne mogu ja da utičem na raspored u tabeli, ne znam koji kriterijum koristi haxball. U ovom slučaju je nebitno ko je drugi, a ko treći jer je 9 bodova nedovoljno za prvi šešir, pa ste obojica u drugom. Nije dobar raspored ni u D grupi, Z.Trobente je prvi.

Link to comment
13 hours ago, Velocipede said:

Da, ti si drugi, ne mogu ja da utičem na raspored u tabeli, ne znam koji kriterijum koristi haxball. U ovom slučaju je nebitno ko je drugi, a ko treći jer je 9 bodova nedovoljno za prvi šešir, pa ste obojica u drugom. Nije dobar raspored ni u D grupi, Z.Trobente je prvi.

A,onda ok.:91_thumbsup:posto bi svakako zavrsili u istom sesiru,hvala Velo :14_relaxed:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...