Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

Sećam se još dok sam gledao tu tekmu da sam bio fasciniran kako su dodali još decibela nakon trećeg gola. Isto su tako pevali i Bordoovi Žirondinci u finalu kupa Uefa nakon što su do istog stigli kroz intertoto kup, da bi ih na domaćem terenu Bajern s Klinsmanom naguzio. U principu nekad sam na to gledao sa divljenjem i poštovanjem što je tribina uz svoj klub čak i kad ga trpaju. Malo sam i zavideo jer su grobari to češće praktikovali, nekad i do besmisla (ostajanje u hali sat vremena nakon isteka tekme). Međutim, kako su delije to otpočele moram da priznam da mi se sad malo bljuje od tih jebenih, luzerskih tužbalica bez kraja koje se pevaju po celo poluvreme i koje ne služe ničemu osim da stondiraju ceo stadion i izbace u prvi plan prokletu tribinu nauštrb voljenog kluba. Kome to digne moral taj može i na groblju da igra fudbal, koji će mu stadion. Btw ona Coritiba beše fasovala neku žešću disciplinsku stadiona ili sam ja nešto pomešao? Beše neko nasilje? Ali dobro, da ne izigravam pandura, volim i ja lepe bakljade. Naročito strobove. Koreografije, pak, ne mogu organski da podnesem. To mi je totalno antifudbalski.

Link to comment

Ajde ako moram da crtam..na tekmi petlica,u zatvorenom okupila se grupa od nekih stotinak,mozda i vise navijaca. Sto je super. Poceli su gromoglasno da bodre svoje od prvog minuta..sto je opet super,klinci verovatno nisu imali prilike da igraju pred takvom publikom,pogotovu ovi iz Totenhema. Od 6. minuta krece bakljada..u zatvorenom..dok deca igraju..a jos dve ekipe se zagrevaju sa strane. Po tebi je to skroz Ok..ponasanje bez rizika?

Link to comment
Ajde ako moram da crtam..na tekmi petlica,u zatvorenom okupila se grupa od nekih stotinak,mozda i vise navijaca. Sto je super. Poceli su gromoglasno da bodre svoje od prvog minuta..sto je opet super,klinci verovatno nisu imali prilike da igraju pred takvom publikom,pogotovu ovi iz Totenhema. Od 6. minuta krece bakljada..u zatvorenom..dok deca igraju..a jos dve ekipe se zagrevaju sa strane. Po tebi je to skroz Ok..ponasanje bez rizika?
:lol: kakva gomila pacenika, da mi je neko pricao, ne bih mu verovao.
Link to comment
Od 6. minuta krece bakljada..u zatvorenom..dok deca igraju..a jos dve ekipe se zagrevaju sa strane. Po tebi je to skroz Ok..ponasanje bez rizika?
zapaljene i na mestu ugasene, nijedna bacena u teren. totenhemovi klinci su bili toliko uzasnuti da se na kraju klipa vidi kako sa osmesima na licu prilaze poljacima i pozdravljaju ih.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...