Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

a jel nema vise da se pazari oldskul lakovic?

 

u stvari, pitanje jel ikad bilo na cedeu :(

 

 

Ako te ne mrzi da prelistaš katalog PGP RTS, vidim da ima i ye olde Lakovića, cenim da i Nevena na DVD-u još ima. Jedan od bisera RTS-a je i knjiga intervjua rahmetli Dragana Babića "Ti, možda, misliš drugačije". 

Link to comment

a jel nema vise da se pazari oldskul lakovic?

 

u stvari, pitanje jel ikad bilo na cedeu :(

Meni to patronažna sestra dala na flešu. Ćerka sada mrzi to najstrašnije.

Link to comment

jel ima masa i medved na kiosku? ili u samiski (i kojoj)? jbte otkako imam kumcice (lazne) osecam se skoro pa kao roditelj.

 

gde to da kupim da je u radijusu 500m od kalenica? jel isto kosta 99 din?

 

e da i kakva je sinhronizacija? deca su bilingualna i sada pokusavaju da ukace srpski malo bolje pa je bitno da je srpski dobar

Edited by yolo
Link to comment

tetinče puni 7 godina i traži za rođendan dvogled.

zašto ne znam, to mu je nešto sad zanimljivo.

e sad, nije on ornitolog, verovatno će da ga nosi napolje, na adu i da pogleda kroz njega par puta, pa me zanima gde ima da se kupi neki dečiji dvogled, da uveličava (tj.približava), a da nije baš potpuna igračka od kineza?

Link to comment

Најбоље ти је да подражиш код ловаца, има за хиљаду и нешто динара врло коректних не-Кинеза.

 

http://www.lovackaoprema.co.rs/dvogledi

 

Мислим да сам виђао двогледе и у тржним центрима на оним штандовима где се продају катане и сличне глупости

Link to comment

Буздован је далеко бољи избор: традиционално је српско оружје што је увек плус, нема шансе да се заглави у костима, а обезбедило би ти надимак. Мислим, ко би те звао "Tони катана"? Било би "Е, оћемо да извлачимо оног дебелог са оним јапанским мач... Јебига, закаснисмо". Овако само неко дрекне "Помагајте Тонију Буздовану!" и до'ватио си се зелене гране.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...