Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

oslobodio cak dve curke! :)

 

my president :)

 

kakkva histerija po LA, na ulicama su svi toliko proHilari da ne mogu da kontrolisu netrpeljivost prema svima koji nisu za nju. jebes mi sve ako oni svi nisu na nekim drogama...

Link to comment

oslobodio cak dve curke! :)

 

my president :)

 

kakkva histerija po LA, na ulicama su svi toliko proHilari da ne mogu da kontrolisu netrpeljivost prema svima koji nisu za nju. jebes mi sve ako oni svi nisu na nekim drogama...

Ja od pocetka (njihovog) dvoboja kazem da je to bila jedna win-win situacija - on je dobio a bilo bi jednako veselo i da je ona - s tim sto bi (mozda mozda) malo drugacija govna plivala po vodi... Ono - druga boja, druga konzistencija i taj rad...

Link to comment

evo danasnji primer naslova u novinama

 

Man arrested in cop killing; mom accused of helping him fle

 

 

Ds je umesto cop bio man, pisalo bi black

 

a sada kada je ubica policsjca black, onda je man.

 

zar mediji ne misle da ce jednog dana svima biti jasno koliko siluju neke stvari da ce narod namerno da se omrene suprotnoj strani, makar se ne slagali, samo zato sto im je muka od ovog?

 

 

ili je mozda to taj rad on a long rad?!....hmmm

Link to comment

Ja od pocetka (njihovog) dvoboja kazem da je to bila jedna win-win situacija - on je dobio a bilo bi jednako veselo i da je ona - s tim sto bi (mozda mozda) malo drugacija govna plivala po vodi... Ono - druga boja, druga konzistencija i taj rad...

stim sto bi u hilari smrdelo do kraja sveta i pogusilo pola a u trampa je vise mala ali cesta dijarea pa ne dotice ni dalje od capitol...

Link to comment

zar mediji ne misle da ce jednog dana svima biti jasno koliko siluju neke stvari da ce narod namerno da se omrene suprotnoj strani, makar se ne slagali, samo zato sto im je muka od ovog?

 

U redu je mustanže, bar nama putinoljubivim balkancima ne moraš da se pravdaš što si glasala za Trampa sa kojim se ne slažeš, samo zato što ti je muka od "ovog" :cry:

 

Što se "ovog" konkretno tiče, temeljno nemaš pojma o čemu pričaš. Zahtevaš da mediji ističu etničku pripadnost zločinca kao što u drugim situacijama ističu etničku pripadnost žrtve. Zamišljaš da zločincima sleduje isti tretman kao i žrtvama, da se javnost prema manjinskim grupama ima ophoditi isto kao prema većinskim. Lupaš kao Maksim po diviziji, nehotice prizivaš race wars...

 

Ali naj, naj, najgore od svega - kvariš Trampovu temu. Sad će Anduraserhead Obi Van Sanchez da uleti i strogo te opomene.

Link to comment

ti lupas ko maksim po diviziji...

odakle ti ideja da sam glasala za trampa?

cak mislim da sam ovde javno rekla za koga sam glasala.

 

drugo, bar u usa...uvek cu biti na strani pandura. vidim koliko im je zajeban posao i u kakvim uslovima rade.

 

i ne seri sa zlocincem i zrtvom. kad crni pandur upuca crnu zrtvu, onda je police officer. kada je beli pandur onda je white or caucasian police officer. policajac je policijac bez obzira koju boje koze ima. barem u mojim ocima. BLUE lives matter!

 

a naveo si trio fantastiko, ne zna se koji je grdji u stavovima. rodja i eraser se kolju po zrelosti za lobotomiju, za obija ima nade.

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...