Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Posebno predstavljanje novih Pony bicikala biće u utorak, 13. decembra u 11:00 časova u Velenju! 

13. decembra ćemo takođe objaviti gde se mogu kupiti prve bicikle i kakve akcije očekuju prvi kupci, 

zbog čega još dalje prati Fejsbuk stran Rog Bikes i www.rogbikes.com/rs. 

 

btw jos uvek vozim :)

 

dok je suvo ne priznajem druge metode transporta

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja sam danas isterala bajk posle mesec dana,doduse samo do radnje ali je bas prijalo..vec nekoliko dana,gde god da krenem, se mislim kako sam trebala poci biciklom,gledam bas dosta ljudi vozi a nije ni mnogo hladno, i danas to i uradim...

 

od ponedeljka pocinjem da radim a plan je da idem mojim konjicem pa sam svakako trebala proveriti gume i sl...ali uzivancija nabavke u kojoj sam ponovo mogla dovuci u korpi bicikla nekoliko kila povrca je  :wub:

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

juce sam prvi put izmerila koliko predjem na tim nekim standardnim relacijama... i svaki dan do posla bude 2 x 5,7 km  a kad idem do mojih(1-2puta nedeljno) bude 2 x 9 km :D

Link to comment
  • 4 weeks later...

Извукао сам са тавана неки стари mountain bike, и хоћу да га поправим.

Треба да му се замени седиште, носач седишта са дужим, педале, задњи бандаш, унутрашње гуме.

Спољашње гуме су добре, мада су старе 10-ак година.

Треба да очистим ланац и зупчанике, и на крају да мајстор погледа сам мењач и дотегне шта све треба.

 

Прошли пут сам део од овога урадио на бувљаку, лик ми је на лицу места заменио шта треба, и радило је ОК, док ми нису украли бицикл.

 

Питање за форумаше:

где на Новом Београду могу да купим потребне делове?

Планирам да идем на посао бициклом, не да јурцам около, па не бих да платим скупље.

Друго питање је где има пристојан сервис за бицикле на Новом Београду?

Link to comment

Imam fino iskustvo sa jednim malim servisom nesto iza bloka 70. Javljam kad nadjem tacnu adresu.

 

Kod njega mozes da kupis i delove koji ti trebaju

 

edit: Iron bike

 

https://www.facebook.com/IRON-BIKE-651205328283917/

 

Jesam samo jednom bio al je bas ostavio utisak na mene.

 

edit: ako budes sam kupovao delove meni je Capriolo prvi izbor. Buvljak nikako jer likovi ladno kupe delove u radnji pa prodaju skuplje.

Edited by katamaran
Link to comment

otvorena sezna. dobio american classic na poklon od drugarice koja je otisla iz pekinga. poklon je od septembra, ali sam ga pokupio iz njenog haustora pre par dana. klizi kao cadillac, me happy. danas narucio zvonce i macije oci da budem vidljiv i slusljiv nocu, kada obicno kruiziram  :D

 

24db18c12d.jpeg

 

 

 

 

Link to comment

Prva voznja u ovoj godini pala je krajem marta, lepo se pogodilo da sam imala homeoffice i da je bilo suncano sa 20 stepeni pa sam pauzu iskoristila za polucasovnu voznju po njivama u blizini. Divni osecaj slobode posle duge zime, jedino sto vreme nije potrajalo tako da nisam uspela da ponovim. Kad ce taj maj vise.

 

KQxexrkUbOMdfeHoULb_jjolF1Y3QZrIl8bzJ2bP

 

kzSqV6dMIi2ho4V8Yov5hCB2YgG6sarQw_4Y70GT

 

 

Volim ovaj pogled na grad

 

4NUjJYqlmgsRzSwsYzLOzRtIVGJ89Foe0UC4O4op

Link to comment

Jbt, zaboravih da obelodanim svoju prvu ovogodišnju turu. Znate (ili ne), ali kada vozim, uglavnom volim da to bude neka avanturistička tura, da se nešto vidi, kroz mesta kroz koja ne idem toliko i sl, više to, manje suvoparna vožnja po istim mestima, okolini i sl. Bio sa ortakom do Obedske bare, 92km. 

 

Ujutru je vreme bilo prgavo i tmurno, ali smo ipak krenuli. Mala kišica nas stigla u Deču, napravili malu pauzu pa nastavili "da stignemo tamo, pa šta bude". Vetar nas je valjda šibao od pozadi, nema drugog objašnjenja za činjenicu da smo u jednom trenutku vozili 37km/h ali bez naprezanja, kao neki standardan tempo, lagano. Naravno, sve nam se naplatilo u povratku, pošto nismo prešli 25km/h ali i to je super tempo. Ovo je ipak prva vožnja sezone, prošle sam prešao smešnih 400km.

 

Na bari je jako lepo, sređeno, iznajmljuju se čamci i postoje lepo sređena mesta za roštilj, valjda se plaća 200 din po mestu, dobije se i rešetka. Čak smo se u povratku iz šume preko puta nasukali na neke palete i zamalo prevrnuli, ali to je samo doprinelo avanturi :D Super mesto za jednodnevni izlet sa mesištem. :)

 

Malo fotki tnx to my google nexus 6p.

 

p.s. Bajs mi ide kao besan, uštimovao ga ortak koji se time bavi perfektno.

 

a5423f709d64404b9ea6021b09a1b551.png

 

Prelep drvored koji nas je oduševio, podseća na Afričko.

 

jnFlsyU.jpg

 

YVR3Pm8.jpg

 

MvNka33.jpg

 

C13t7Aj.jpg

 

Poprilično ABANDONED staza kroz šumu do koje smo došli čamcem preko bare. Komarci nas SATRLI. 

 

1hNzKtq.jpg

 

ThXQu7c.jpg

 

56lGbcF.jpg

 

C0T1dMi.jpg

Edited by Mil@n
Link to comment

lep je ...opustajuci...samo da nije monsato njiva ispred tebe...

Ko zna. Tada jos nisu smrdele od djubrenja, ocekujem to u maju. Tuda vozim uglavom samo kada hocu malo da se izduvam i odmorim a nemam mnogo vremena, inace imam dva druga pravca koja su lepsa ali za koje mi treba preko sat vremena za pun krug pa to radim vikendom i leti kada je dugi dan.

Link to comment

Imam fino iskustvo sa jednim malim servisom nesto iza bloka 70. Javljam kad nadjem tacnu adresu.

 

Kod njega mozes da kupis i delove koji ti trebaju

 

edit: Iron bike

 

https://www.facebook.com/IRON-BIKE-651205328283917/

 

Jesam samo jednom bio al je bas ostavio utisak na mene.

 

edit: ako budes sam kupovao delove meni je Capriolo prvi izbor. Buvljak nikako jer likovi ladno kupe delove u radnji pa prodaju skuplje.

Bio sam kod njega pre 2 godine i moguće da ću ponovo, ali meni su vratili izgreban ram, kome to ne smeta...

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment

Ja nedavno kupio neki polovan treking bajs, ovakav isti ali polovan:

 

56ccdbeeb409d_CUBE-LTD-CLS-Pro-Graues-Cr

 

Ima jos nekih stvari da se odradi da bi bio u boljem stanju ali ide kao metak, jedino sto za sad peglam samo po gradu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...