Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

valjda je bolje sto nema dva kruga, ne znam, videcu :).

 

trenutno na 30. za nedelju dana jos jedno dizanje kilometraze i onda lagano opadanje nivoa treninga do maratona.

 

nece biti lako i sanse nisu velike, ali videcemo.

Link to comment

Ja sam jesenas isplanirao da mi ovo bude prvi polumaraton, medjutim posle zimske pauze sam se ispovredjivao, i sad ne znam hocu li moći da ga istrčim.

Je l' postoje paceri za half i za koja vremena (2h+)?

Link to comment

Meni shin splints i mesec dana hodanja sa bolom okoncao sve nade u ovaj maraton. Trenirao sam po slicnom programu od prosle godine, medjutim telo je sada drugacije odreagovalo i desila se glupa povredica koja me je odvojila od staze. Podrska za sve koji ce trcati polu i ceo maraton, a ja ako sve bude uredu planiram da zabodem neku od ultra distanci na Staroj Planini u maju.

Link to comment

Ja sam jesenas isplanirao da mi ovo bude prvi polumaraton, medjutim posle zimske pauze sam se ispovredjivao, i sad ne znam hocu li moći da ga istrčim.

Je l' postoje paceri za half i za koja vremena (2h+)?

 

imaju hm paceri i za 2:00, 2:15 i 2:30

 

u run'n'more stigle hoka patike. konacno nesto i za nas sa "krupnim kostima".

povoljno, oko 20k  <_<

 

1012046.jpg

Link to comment

Ja sam jesenas isplanirao da mi ovo bude prvi polumaraton, medjutim posle zimske pauze sam se ispovredjivao, i sad ne znam hocu li moći da ga istrčim.

Je l' postoje paceri za half i za koja vremena (2h+)?

 

nemoj da se opterecujes sa pejserima na svom prvom polumaratonu. to se, po pravilu, uvek lose zavrsi.

 

nemoj paziti na sat/pace vec uzivaj u zvucima, mirisima i atmosferi. jednom se trci prvi put. 

Link to comment

Koju "trkacku" aplikaciju preporucujete? Instalirao sam Runtastic,ali nisam siguran koliko je precizna+ danas nakon trcanja kad sam kliknuo na "Stop and Save Session" zatrokira i ugasi se  :fur:

Link to comment

Zadnje dve ipo godine koristim endomondo. Mislim da mi je svega jednom zabagovao na preko 150-200 trcanja. Pre toga sam koristio runkeeper neko vreme, medjutim nije bas pouzdan, prekidao mi je rad u sred treninga. Dosta ljudi hvali stravu i par prijatelja mi je preporucilo fitapp, ali ih nisam probao licno, a i ne verujem da cu se nakaniti da napustim mondo sa svim podacima koje imam na njemu.

Link to comment

moje nade da cu istrcati ovaj maraton su ozbiljno uzdrmane u subotu ujutro.

 

ledja, samo sam osetio ostar bol kad sam se sago.

 

sad pauza, mirovanje, jesam bolje, ali me jebe sedenje na poslu. nadam se da cu uspeti bar dva tri puta da istrcim nesto malo pre maratona.

Link to comment

imaju hm paceri i za 2:00, 2:15 i 2:30

 

u run'n'more stigle hoka patike. konacno nesto i za nas sa "krupnim kostima".

povoljno, oko 20k  <_<

 

1012046.jpg

 

nemoj da pricas da je ovaj Clifton 20k? pa to je proslogodisnji model, kome je tada cena bila 130 evra?!

kakvi prevaranti...

Link to comment

nemoj da pricas da je ovaj Clifton 20k? pa to je proslogodisnji model, kome je tada cena bila 130 evra?!

kakvi prevaranti...

 

vanquish koje sam gledao su 20k, pogresnu sam fotografiju stavio.

a plus od juce imaju popust.

 

jel si probao neki model? kaze mi prodavac da su za sporo trcanje, skoro setanje. to mi i treba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...