Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

To jedino i vadi celu priču, inače je prilično mršavo. U stvari žao mi je što to nije snimio neko ko nije filmski neuk, cenim trud i sve, ali to moj utisak, iako sam od starta pozitivno naklonjen svemu, pošto mi je u filmu sve blisko - i tema i ljudi. 

Link to comment

Bas to.

Deluje da su mogli bolje, ja npr. da neko ovako snimi kratki film o nekoj igri koju ne igram, pa ne znam bas da li bi se nalozio na nju.

 

Jedino mi zao sto nisam vise vremena provodio na Seriban FM obzirom da sam i tamo gotovo od samog starta. Mozda neko okupljanje sa tom ekipom ne bi bilo losa zajebancija...

Link to comment

hm... i ja sam bio na FM Serbia negde na samom početku, dok je bio samo forum (pod drugim nickom naravno :D :P)

al ne idem tamo godinama već, a i šta ću kad ni ne igram FM :(

 

kad smo kod praistorije prvi CM/FM koji sam ja igrao je CM 2 !!!

izašao 1995 a ja sam ga nabavio na nekom mix CD-u 1996. (sećam se tačno i datuma iz nekih drugih razloga)

a do pre par trenutaka sam bio ubeđen da sam igrao prvi CM ikad, al prisustvo škotske lige me je razuverilo :D ipak sam krenuo od dvojke.

Edited by Svarog
Link to comment

ogromna slova, a?

 

moja droga sa Commodorea -  Track Suit Manager.

bila je "dobra" fora da na početku pozicije možeš da promeniš imena svih 100 (!!) igrača koji dolaze u obzir za reprezentaciju. ah... kako sam prekucavao preko nekih Vujovića i Brnovića :D

 

maxresdefault.jpg

tracksuit-manager_8.png

Link to comment

bilo je boljih menadžera na C64, i sa pravom grafikom i sa XYZ opcija za konotrolu, ali samo je ovaj, bar od menih poznatih, dozvoljavao da vodiš Jugoslaviju i još da potpuno custom-izuješ sastav :Hail: droga kao takva!!!

Edited by Svarog
Link to comment

 I kolko je to bilo utrosenog vremena, jezivo. 

Dve godine studija(tj, formalno nisam gubio godine, nego apsolventski staž), komotno mogu da kažem, su izvisile bar 50% zbog CM-a...

 

Baš jezivo...

 

Uzgred, meni je prvi manager bio Football Manager na C64, gde si posle svakog kola mogao da kupuješ igrače, a grafika je bila ultra jeziva, čak i za to vreme... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...