Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Kao i na proslom Totte mi uzima titulu ispred nosa u prvoj sezoni, plus me je i Chelski obisao za bod u zadnjem kolu tako da sa trece pozicije idem u LS.

Osvojen je Liga Kup, a u LE sam ispao od PSG u 1/4 finalu. Prva bila 2:1 na OT, na Parku princeva povedem 1:0, Smoling fasuje crveni te odmah u 2min primim 2 gola. Malko se stisnem i dovucem do produzetaka ali mi na kraju mi jos 1 anus i zavrsi se 6:1.

 

Marsial nije odigrao ni 10 tekmi, a u prvih 2-3 meseca sam skalpao tim sa koca i konopca zbog jebenih povreda.

Dijamantski izbrusena taktika i sjajna forma mi je unistena novim patchom pa sam dosta bodova rasuo u trazenju novih resenja, tako da mi je titula ispala iz ruku za 5-6 bodova samo.

 

Mali Bazoer iz Ajaxa se pokazao kao sjajno pojacanje, a na leto stizu Muniain i El Nino :) . Ibra objasnio sa 30 golova te mu produzih ugovor, a sinovi Brutovi dobise pedalu sabajle (Valensija, Felaini, Roho...).

3 igraca su mi zelja i mislim da je nebo granica- Radja, Laporte (ili Sule) i Obamejang.

Link to comment

Muniain je zicer za dovođenje! Inače, trudim se da ne dovodim igrače starije od 25 godina, a sada se lomim oko 27-godišnjeg Grizmana koji je na transfer listi. U principu imam para, ali su mi te pozicije jako lepo popunjene, pa nisam još odlučio da li da iskoristim priliku. 

 

Što se tiče povreda, u drugoj sezoni mi je sve poludelo, u jednom trenutku je pet prvotimaca bilo povređeno. Moreno (koji je bio najbolji igrač prve sezone u klubu), Klajn (koji je bio najbolji igrač u trenutku povrede), Staridž, Batlend i još par povreda koje su se stalno rotirale. Pred kraj sezone se povredio Mane ali mi je poslednje tri utakmice igrao pod injekcijama. inače, izgubio sam finale FA Kupa od Arsenala, na penale, naravno oni su promašili prve dve serije i ja vodio 2-1 ali džaba :lol: Sreća pa su se iskupili protiv PSŽ-a.

Link to comment

napravio mi danas car iz mkdev crack za fm i konacno radi. 

 

poceo da igram sa chelsea, doveo lacazettea i mislim da je to to sto se tice pojacanja za prvo leto. 

 

dobro je sto se igra stabilizovala i da nisu mnogo stvari menjali kako mi se cini na prvi pogled.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

M6KxO4ujJo_xUone8Jim8hyhwtwRUil8-EftWRfi

 

;D

 

Jel neko može da potvrdi čuveni trač koji se vukao negde od otprilike 1997 godine gde su ljudi tvrdili da im se igrač penzionisao zbog saobraćajke ili nešto slično? Apsolutno svako koga znam a da je igrao CM/FM je tvrdio da zna nekog kome se to desilo, sa naravno nula dokaza ukupno...

Link to comment

ja nisam cuo za to, niti mi se to ikada desilo. ali video sam sliku iz ovog menagera gde je harry kane povredio kicmu i prognoza je bila izmedju 2 i 10 meseci odsustva. u komentarima sam citao da se desilo vec ljudima da se zbog slicnih stvari igraci penzionisali.

 

 

evo i ovo ;D

 

http://i.imgur.com/ijojXIY.mp4

Link to comment

Mislim da nije bilo uopste vesti koja je objasnjavala zasto se povukao, samo da se povlaci igrac.

 

 

A ovakvi bag golovi su nesto zbog cega svaki put opsujem dok igram original igru. Ajde neke sitnije promene i finese, ali ovo da ne mogu da srede!!!!

Jbt mora da se ceka feburarski patch da bi igrao normalno.

Link to comment

Ja se sećam nekog starog menadžera, u kojem je za igrače postojao event "sudden death", pa mi se dešavalo da mi za desetak sezona umre tri-četiri igrača.

Link to comment

 

 

Mislim da nije bilo uopste vesti koja je objasnjavala zasto se povukao, samo da se povlaci igrac.

 

To se i meni dešavalo povremeno.

 

 

 

Ja se sećam nekog starog menadžera, u kojem je za igrače postojao event "sudden death", pa mi se dešavalo da mi za desetak sezona umre tri-četiri igrača.

 

E to me zanima, to je bila upravo priča koja se vukla, tipa potpisao sam Ronalda i on poginuo u saobraćajci. Jel se sećaš možda jer to bio neki CM matori ili nešto deseto?

Link to comment

Meni se cini da sam imao takvu situaciju, da dobijem vijest da je igrac poginuo u saobracajci ili barem da je zarsio karijeru zbog saobracajke, samo sam 99.9% siguran da je to bio neki ultimate soccer manager, ne CM/FM serijal

Link to comment

FM 2005, Matijas Almeida se povredio na 65-68 meseci (bas tako je pisalo, saobracajka). Mnogo mi je zao sto nisam napravio screenshot.

 

A nije zavrsio karijeru :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...