Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
At the second rally, dozens of torch-bearing protesters gathered in a city park Saturday evening and chanted “You will not replace us” and “Russia is our friend,” local television footage shows. Spencer was not shown addressing that gathering, but he tweeted a photo of himself standing in the crowd carrying what appeared to be a bamboo tiki torch.

 

 

 

Ja sam cuo da su u opticaju jos bile i Norveska, Mongolija i Kambodza. Onda je bacanjem kockice izabrana Rusija i to nema nikakve veze sa karakterom drzave ili vlasti. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

kad nema erasera, moracu ja.

 

nozem napadnuta novinarka opozicionog radija "eho moskve" u prostorijama radija. napadac je uleteo, savladao obezbedjenje (sprejem) pa krenuo na novinarku.

teska operacija ali nije u zivotnoj opasnosti, uhapsen je napadac.

 

 

 

Угрозы жизни нет, — сообщил главный редактор Эхо Москвы Алексей Венедиктов. Сейчас пострадавшую оперируют. Сегодня днем мужчина с ножом ворвался в здание редакции и  ранил журналиста Эхо Москвы. Нападавший задержан охраной и передан полиции.

«Сегодня на территории радиостанции произошло бандитское нападение на Татьяну Фельгенгауэр. Приблизительно в 12.45 на станцию прорвался человек. Предварительно он ослепил с помощью газового баллончика охранника «Стройгаза» на первом этаже, после чего пробежал до радиостанции и, ворвавшись в «гостевую», ударил Татьяну ножом в горло», — рассказал А.Венедиктов.

Link to comment

Овај је муњен у главу. Жалио се да га Фелгенхаусерова годинама телепатски напада и хакује му копм. Изгледа да је пук'о кад је извисио на последњем разговору за посао у Израелу, пре неколико недеља. Са његовог блога:

 

Сегодня окончательно убедился, что на эту сволочь Фельгенгауэр работают какие-то хакеры.


Последние пару дней она начала искать возможность воздействовать на мое сердце. С дыханием, точнее его прекращением, она уже давно экспериментирует. Вчера же утром проснулся с ощущением стального кольца, стянувшего мое сердце. Ну а сегодняшним утром меня ждало ощущение тяжелого холода в сердце.

В связи со всей этой ситуацией, когда она уже не просто постоянно использует меня для удовлетворения своей похоти, а угрожает моей жизни, я обратился к известному в Москве экстрасенсу Михаилу Львовичу Перепелицину. Я знаком с ним больше 30 лет, со времен моей юности, когда он лечил меня от нефрита.

Попросил его посмотреть на этого человека, почему он с таким диким упорством и жестокостью преследует меня. Михаил Львович велел переслать ему ее фотографии. И что же происходит в тот самый момент, когда я попытался зайти в интернет и найти ее фото? До этого прекрасно работавший, интернет вдруг забуксовал. Мне пришлось несколько раз выключить/включить мобильный (доступ к интернету у меня сейчас только через мобильный), прежде чем интернет снова заработал.

Теперь меня не удивляет, откуда она мгновенно, практически в режиме онлайн (следит за мной она непрерывно), знает все что я пишу или говорю.

 

 

https://bgrits68.wordpress.com/2015/12/16/diary/

 

DM04yM2XcAEsUd8.jpg

 

Link to comment

to znaci da nece ruje biti tako osvetoljubive ako udjemo u nato i 2048. u evro-svemirsku uniju.

sad bi neki rekli da trebaju rujama krtice u natou pa eto..srbija fridom

Link to comment

Ma kakve krtice, rade ljudi biznis najnormalnije tj kolko god mogu.

 

E ali kad bi Srbija to probala, onda kreće kuknjava i podmetanje klipova.

 

"Braća"

Link to comment

Da jbt a mogli su pokazati ljubav prema Srbiji tako što odbiju poklon u vidu naftne komapanije na Jadranu, verovatno kao vid naplate Agrokorovog duga.

 

No pošto se ipak pitaju Mađari tj MOL eto Manc prilike da usklikneš Orbanu pošto će nas spasiti ruske invazije na Balkan

Link to comment

Da jbt a mogli su pokazati ljubav prema Srbiji tako što odbiju poklon u vidu naftne komapanije na Jadranu, verovatno kao vid naplate Agrokorovog duga.

 

No pošto se ipak pitaju Mađari tj MOL eto Manc prilike da usklikneš Orbanu pošto će nas spasiti ruske invazije na Balkan

 

Ma bas me briga za sve to. Govorim nacelno - Bugarska, Hrvatska no problemo, NATO, EU, ali radi se, i raduje se poslu. Poruke Srbiji su drugačije. I Crnoj Gori, naravno, mada i sa njima će raditi bez ikakvog problema, ubeđen sam. 

Link to comment

A sto je najbolje, sva je prilika da mi zaista možemo da se provučemo bez tog NATO-a. Mislim, ne znam, ali tako izgleda ponekad. Ali ideja da ćemo držati nekakvu ekvidistancu je, kažem, ponavljam, lišena bilo kakvog osećaja za realnost. 

Link to comment

Ma bas me briga za sve to. Govorim nacelno - Bugarska, Hrvatska no problemo, NATO, EU, ali radi se, i raduje se poslu. Poruke Srbiji su drugačije. I Crnoj Gori, naravno, mada i sa njima će raditi bez ikakvog problema, ubeđen sam. 

 

Pa samo ne znam da l si pravu situaciju odabrao za ovaj spin kako Rujama ne smeta NATO kod nesrba. Priča oko INE i Agrokora je ipak malo kompleksnija i ne tako ružičasta

Plus teško da bi rusofili imali nešto protiv da nekoliko državnih naftnih kompanija iz okruženja padne u ruke Rusa. Može i sa te strane na stvar da se gleda.

Link to comment

Pa samo ne znam da l si pravu situaciju odabrao za ovaj spin kako Rujama ne smeta NATO kod nesrba. Priča oko INE i Agrokora je ipak malo kompleksnija i ne tako ružičasta

Plus teško da bi rusofili imali nešto protiv da nekoliko državnih naftnih kompanija iz okruženja padne u ruke Rusa. Može i sa te strane na stvar da se gleda.

 

Spin je kad nesto pokusavas da kazes sto nije ili nije bas tako, a ne kad prenosis verno. Reci ruskog ambasadora u HR:

 

 

S poštovanjem se odnosimo prema članstvu Hrvatske i u NATO-u i u Europskoj uniji, ali istodobno nam je vrlo jasno da Hrvatska ima svoje nacionalne interese. 

 

Jel bismo mogli mi bar da dobijemo to "postovanje" bar kad je u pitanju nastojanje da se postane clan EU? A ne da svi ruski placenici u Srbiji sve u 16 rade protiv toga bukvalno svaki dan. 

Link to comment

kad se desi, mozda i budu postovali. do tada, borba jos uvek traje i sve je dozvoljeno. 

 

 

 

 

 

da ne pricamo o tome da li mi uopste zasluzujemo icije postovanje. na osnovu cega? 

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...