Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

što ubio? To je bre bila adrenalinska injekcija direktno u pretkomoru.Mada, ovo ti nije loša ideja - mogao bi da odem u prevremenu pemziju i otvorim jedan opuštajući auberge negde na jugu; ime mora da bude neko reprezentativno, tipa: 'ero of the ressistance!

Link to comment
jer ti je objekt pozude nekako ultimativan :)
Pa predmet obožavanja po nekoj definiciji jeste ultimativna stvar.Jedu ti se pravi kolači? Sedneš u avion za 19,90? i zapališ za Salzburg za vikend. Petty indulgences are quite affordable these days. The big ones are not. wink.gif
Link to comment
uh, barbour - imam, obožavam. jes muški kroj, al i to me zabole. nego, is it me, il ona malkice bazdi na sve ono prepariranje kad je nova?
bazdi bazdi nego sta, na vosak kojim je impregnirana, i to ne samo kad je nova, sem ako bas ne zivis negde gde kisi 365/7/24 pa se vosak izlizao. moja ima vec 4 godine, a bazdi skoro ko nova.pretpostavljam da znas da imas dozivotnu garanciju i da mozes da je posaljes na wax treatment u fabriku ako taj miris pocne opako da ti nedostaje:)
Link to comment
Sauna_ita.jpg ja bi ovako neshto, u paru sa turskom kupelji. do daljnjega ce mi bit dostupna samo ako je utiram u garazu...a vi sto vapite za radom u mediteranskim vrtovima ste se sad javili, kad su masline friško obrane? <_<
Link to comment
bazdi bazdi nego sta, na vosak kojim je impregnirana, i to ne samo kad je nova, sem ako bas ne zivis negde gde kisi 365/7/24 pa se vosak izlizao. moja ima vec 4 godine, a bazdi skoro ko nova.pretpostavljam da znas da imas dozivotnu garanciju i da mozes da je posaljes na wax treatment u fabriku ako taj miris pocne opako da ti nedostaje:)
bazdi kolko vredi - za sve pare :Dnešto ne vidim da ću koristiti prednosti doživotne garancije za dodatno parfimisanje. tj. ako ikad izvetri, jer je ne nosim je baš često iz straha da će mi se miomiris u kožu uvući. nego, moglo bi da se napravi okupljanje barburaca pod sloganom ajde da smrdimo zajedno, pa da se družimo sa onim napomađenim barberijevcima.
Link to comment

indi mi probio led sa ovom nastasjom, pa mogu i ja jedan predmet obozavanja:dragoljubsatorinomsurvwo7.jpgja bih nju, ali je ona kod njega u surcinu. torina sur, najbolja dvogodica ikada u srbiji. nazalost, da li iz neznanja ili zelje za brzom lovom, previse su je istrcavali i prerano probali sa parenjem. zacepili su joj cenu, sto znaci da ce zavrsiti kod nekog ko bas i ne zna sta bi s njom.

Link to comment
indi mi probio led sa ovom nastasjom, pa mogu i ja jedan predmet obozavanja:dragoljubsatorinomsurvwo7.jpgja bih nju, ali je ona kod njega u surcinu. torina sur, najbolja dvogodica ikada u srbiji. nazalost, da li iz neznanja ili zelje za brzom lovom, previse su je istrcavali i prerano probali sa parenjem. zacepili su joj cenu, sto znaci da ce zavrsiti kod nekog ko bas i ne zna sta bi s njom.
Which one is it, left or right?:wicked:
Link to comment
Nadam se da nije ograničeno samo na ono što se nosi...Kod mene je sve retro i vintidž.288px-Nikon_F2.jpgB77-026.jpgnastassja-kinski02.jpgthorens_td_2010.jpgcitro3.jpg
Pa Indy, ima valjda da se kupi aparat preko ibeja za male pare, osim ako ne trazis neki kolekcionarski primerak.Meni su na kraju ostali u kuci F3, F4 i F5 i zaista mi glupo da ih prodajem jer tolike pare mi ne znace nista u kontekstu ulaganja u neku novu opremu.Neka ga neka stoji, 'leba ne jede.Slikace se sa time nekada za svoju dusu. Da se prisetim starih vremena.
Link to comment
Nije bas predmet, ali jos uvek neostvarena zelja. :) gsd3680.jpg
vucjak je osnovni model psa. preferiram haskije i kupila bih komsiji jednog, da ga on cuva i hrani, a ja da ga setam jednom u tri dana.vec 20 godina patim za fliperom, al nikako da ga pribavim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...