Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

1 ubedljiva pobeda u dosadašnjem takmičenju. :lol:
hev in majnd da josh ima mesta i za fascikl. ili 2 :unsure: ovo je lajt verzija. do nje se dolazi kad se poizbacuje sve ostalo, pod barjakom 'uyebote sto je ovo teshko' :D+ odazivam se iskljuchivo na 'mamaaa, daj mi neshto iz tashne" :ph34r: Edited by thermal bug
Link to comment

au bre, bubi, ti mora da svakodnevno teglis torbu kakvu ja nosim kad idem na put :mellow: a ja se za put pakujem u sportsku, kakvu ljudi tegle na treninge, pa jos razmisljam kako pakovanje da postignem sa jos manjom :unsure:

Link to comment
au bre, bubi, ti mora da svakodnevno teglis torbu kakvu ja nosim kad idem na put :mellow: a ja se za put pakujem u sportsku, kakvu ljudi tegle na treninge, pa jos razmisljam kako pakovanje da postignem sa jos manjom :unsure:
uh, podseti me sad - problematika pakovanja za put zaslužuje poseban topić. samo nisam sigurna gde da se takav udene - na putovanja, čč ili ovde?
Link to comment
au bre, bubi, ti mora da svakodnevno teglis torbu kakvu ja nosim kad idem na put :mellow: ...
jok more, ja sam ti 1 snazna zenska. a sa spiska, ako ocenish odoka, to ti je sve 1 laka poluprovodnichka tehnika sa neshto malo plastike. i josh kad se izbaci fascikl - sve je u redu, mozda malo kljuchevi pretezu (a i to samo zato sto sam sharafciger odvadila josh pre 2 meseca :P)a i vrganji su susheni :D Edited by thermal bug
Link to comment

de ste, zeneeeeeeeeeeeeee :ph34r: :P snazna sam i ja, ali volim i komfor :D ali hajde, priznacu sada il` nikada. i sama sam, dok sam radila u bivsoj firmi, nosala svakodnevno pretrpanu torbu dimenzija postarske. posalju mi neki materijal, obicno od tricavih 400-500 strana, ja ga prvo danima guram po stolu, da bih nekog petka spakovala u torbak uz reci: nosim ja ovo kuci, da citam preko vikenda.... i tako ih samo slazem i slazem, i nosam naokolo kao magare...cim sam promenila firmu, smanjila sam i torbu. nijedna mi nije minijaturna, ali poslednjih dana nosam jednu sport bili, i kada na prethodnoj stranici navedeno nabijem u nju, treba mi vise minuta da bilo sta u njoj pronadjem & izvadim <_<edit: mutz

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

najezim se od tasni koje su istampane sa znakom proizvodjaca. prvi po odvratnosti i seljastvu je luj vutton...i svi koji ga nose. channel je imao ispade, ali se, cini mi se, napokon vraca u stari sjaj. dolce su imali par jako dobrih bez znaka uocljivog. tasne ne nosim, i ne mogu da vidim/povezem kao modni detalj..mada znam da se mnogi loze na to. imam dve....jedna je jos u celofanu :)

Link to comment
tasne ne nosim, i ne mogu da vidim/povezem kao modni detalj..mada znam da se mnogi loze na to. imam dve....jedna je jos u celofanu :)
:(pa kako sad da nastavim....volim, prodajem dusu djavolu, najlakse mi se resiti da ulozim u tasnunisam verovala ali jeftine tasne stvarno vise kostaju - jednostavno, krace ih nosis jer "i onako je bila jeftin?, daj da kupim novu..." filozofija dovede do toga da na kraju krajeva potrosis vise u zbirute tako: imam 4 totalne kraljice i 3-4 za kisu i specijane prilike tipa: odem kod dobavljaca po server i potrpam sve memorije i hard diskove u tasnua imam i cegere sharene :wub:
Link to comment

Ja ne volim prevelike, zato mi se ne jednom desilo da mi torba izgleda ko bazuka kolko je natrpana.šta nosim:- novčanik- mobilni- slušalice za mobilni- USB (ne znam zašto ali je skoro stalno tu)- lip glow i labello- parfem- ključeve- female set (intimne maramice + daycare + OB kad treba)- olovke- žvake- šnalice+/- ako nešto još specijalno treba (indeks, digitalni aparat .. )

Link to comment
Nego, uvek me zanimalo, postoje li macho friendly torbe? Ne pitam zbog sebe, meni su sve muske torbe pederiska, nego me zanima ekspertsko zensko misljenje.
Sad nesto razmisljam, i mogu da zamislim blago fucnutu postarku (ili messenger bag) uz somotski sako i negovani nemarni intelektualac imidzna primer:juicy-couture-canvas-messenger-bag.jpgili nesto ovakoleather-postman-bags.jpg@msmodesty: samo jedan post na tasnama :o (nadam se da je to uvod :) )
Link to comment
@msmodesty: samo jedan post na tasnama :o (nadam se da je to uvod :) )
evo, evo, slikam, skeniram sutra cu sve izloge da poslikam pa da vidite lepotea sinoc prvi put zapravo shvatih da ima zena koje ce da naruce i cekaju Kelly 6 meseci!!!!platis nekoliko hiljada E i jos cekas...rece komsinica da je za sebe narucila pa ce da joj dodje za rodjendan...shodno bojama jeseni, ovo je i dalje moja ljubimica:lepotica.jpgfazon je da su to u stvari dve tasne, ovo bez unutra je zapravo clutche, sad , ja nikad n bih kupila clutch, ne mogu da se zamislim kako se setam se kerOm i imam clutch ispod mishke :s:ovaj clutch je zgodan za put, preko dana nosim "komplet" uvece za veceru izvadim samo ... clutch (ako ponovim jos jedno c... , ubicu se sama :D
Link to comment

mmmm, počeo je purse off :wub: moja trenutna favoritkinja - ne menjam je, prevashodno iz razloga lenjosti, ali lepše zvuči kad kažem 'zato što je obožavam' D:prednjica:1903541545_f63a06e5ae_b.jpgzadnjica: 1903541555_9048efff08_b.jpgiznutrica (aka kontejner) - ispražnjena najvećim delom, da se ne brukam pred svetom:1903541587_c592fb3534_b.jpg

Link to comment
kakva ti je ono droZa levo. narkomane <_<
eee, sine, da ti znaš šta je baba sve izvadila iz tašne, osto samo diklofenak duo :D al da ne trolujemo ovaj plemeniti topić....
Link to comment

meri, pa eto ti ga rajf!

Sad nesto razmisljam, i mogu da zamislim blago fucnutu postarku (ili messenger bag) uz somotski sako i negovani nemarni intelektualac imidz
navedeni primeri torba su big wub. moje su sve takve, jednu nosim dok se ne raspadne. trenutno nosim jedu stodvadesetdinarku (mamemi), za koju mi dragi prijatelj kaze da cu njene posledice (verovatno radioaktivni materijal (nuklerni otpad 100%) ) osetiti kroz par godina :ph34r: al' do tada ima da budem lepa :wub:inace, louis vuitton mi je grozan, posebno mi je nejasno sto se devojcice do osamnaest loze na to, ali sam dobila na poklon zanimljivu i prakticnu imitaciju lv.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...