Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

šta je to sa vama dečacima i televizorekanjama na kojima su ljudi veći nego mi živi!?!

 

doduše, dok sam živela u njemačkoj bio neki car na prvom spratu u dvorištu koji je projektovao na veliki beli zid. to mi bilo kul.

Link to comment

patkometrija

pa dobro, nije baš tako - ja sam 2008. kupio samsung od 42 inča i odma ga priključio na komp

 

šljaka i dalje perfektno, da kucnem u drvo, a to mi je i monitor i tv; dakle, služi i za posao i za sve živo (bežični miš i tastatura)

Link to comment

pa dobro, nije baš tako - ja sam 2008. kupio samsung od 42 inča i odma ga priključio na komp

 

šljaka i dalje perfektno, da kucnem u drvo, a to mi je i monitor i tv; dakle, služi i za posao i za youtube (bežični miš i tastatura)

Link to comment

šta je to sa vama dečacima i televizorekanjama na kojima su ljudi veći nego mi živi!?!

 

 

 

 

Ja nemam poseban razlog zasto kupujem, iskreno. Televiziju ne gledam vec jedno 10 godina, osim nekad neki sportski prenos mada i to sve uglavnom preko neta vec godinama, otkako imam brz net. Imao sam dosta para koje sam nakockao prosle godine ali sam od toga petinu prokockao u februaru pa hocu da kupim ovaj tv, dam kevi par stotina za nesto sto joj treba, a za ostatak cu da menjam kola sto pre, dok me nije povuklo da prokockam sve :D

Link to comment

šta je to sa vama dečacima i televizorekanjama na kojima su ljudi veći nego mi živi!?!

 

doduše, dok sam živela u njemačkoj bio neki car na prvom spratu u dvorištu koji je projektovao na veliki beli zid. to mi bilo kul.

 

 

Ne znam, sto veci ekran to bolji dozivljaj.

 

Kada sam televizorce zamenio plazmom od (mislim) metar i kusur, (edit: 107 cm iliti 42 incha, isao da merim :blush: ) progledao sam. Gledati film na velikom ekranu, prajsles. Odatle razumem tog tipa sa belim zidom (mada je kvalitet slike verovatno upitan)

Edited by Caligula
Link to comment

pa svakako je kvalitet slike sa belog zida ako koriste iole pristojan projektor bolji negoli na toj plazmi

 

Jeste, al malo sutra. Naravno, zavisi od projektora, ali ne koštaju džabe ni platna od 100 do XYZ+ jevreja. Usudio bih se da kažem da je to nemoguće sa projektorima niže pa i niže srednje klase, a sa jačima od toga nisam "radio" tj nemam iskustva pa ne znam. Ali tv oštrinu i zasićenost boja je jako jako teško postići.

Link to comment

pa svakako je kvalitet slike sa belog zida ako koriste iole pristojan projektor bolji negoli na toj plazmi

 

+1

 

Ja uzeo veliki beli zid pre 10 god, i još šljaka ko sat.

Link to comment

Jeste, al malo sutra. Naravno, zavisi od projektora, ali ne koštaju džabe ni platna od 100 do XYZ+ jevreja. Usudio bih se da kažem da je to nemoguće sa projektorima niže pa i niže srednje klase, a sa jačima od toga nisam "radio" tj nemam iskustva pa ne znam. Ali tv oštrinu i zasićenost boja je jako jako teško postići.

pa kupis platno, neces na ciglama da pustas film

 

mislim, necemo valjda stvarno da diskutujemo o tome da li je bolja slika preko pristojnog projektora ili na prosecnom tv?

Edited by ToniAdams
Link to comment

kolka mu je disperziona kružnica toni?

 

lcd led, ne plazma, ima bolju sliku od projektora

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...