Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

gledao onomad te salomon sa ae-a. sve to liči na prave, al kad razgledaš djon shvatiš da je u pitanju fuš. vlasnik mi posle rekao da se uzjebao posle par meseci. ja ove moje(iz beosporta) gulim evo godinu i 1/2 i ništa im ne hvali.

ne bih se usudio pazariti ih na ae-u

Link to comment

Stigle one dečije Salomon. Procenili ih na našoj carini na 4.267,50 dinara (malo su preterali) , i naplatili mi 853,00 din PDV. Ja zadovoljna, platila sam ih 22 $ i ovo u dinarima, za te pare nema u Srbistanu. Guma na đonu je odlična, deluje da se neće klizati na mokrom, ostatak izrade je solidan, za dete, koje nema pojma šta je original, će biti savršene. 

 

 

2074176317a8285a5835c09fbf10e56c3d6b90d3

Link to comment

jel znate koji od ova dva datuma je stvarni departure date:

 

 

 
  • 2015.02.23 12:01 (GMT-7): Departure from outward office of exchange
  • 2015.02.14 11:15 (GMT-7): Departure from outward office of exchange
  • 2015.02.13 21:58 (GMT-7): Collection

 

 

ako je 14.2. mogle bi vec stici..i sta im znace ta dva departure datuma?

Link to comment

Pita me prodavac onih HDMI kablova koje čekam od novembra da cancelujem dispute i da čekam još par nedelja pa posle da ga kontaktiram i poslaće nove ili će da refundira.

šta da radim, koje su mi opcije ako prihvatim?

Link to comment

Ja sam tako cekao na jednu isporuku 40 dana koliko je bilo predvidjeno pa produzio rok jer me je prodavac molio, ali posle 60 dana sam otvorio dispute. Ovaj me je opet kumio i molio da sacekam jos malo i da ce mi posiljka sigurno stici. Iako je vrednost kupovine bila manja od 5€, iz principa nisam hteo da mu izadjem u susret, posebno zbog toga sto treking broj nije bio validan ni na nasim, ni na kineskim servisima za pracenje posiljke. Novac mi je refundiran, a posiljka je ipak stigla posle skoro 90 dana od dana narucivanja.

Link to comment

I mene ovaj moljaka da idem kod nas u Poštu i na Carinu. Hoću boli me, okrenula sam telefone 800 puta i niko nema pojma o čemu pričam jer je tracking broj invalidan po njima.

Još sam mu gledala ostale ocene, masa ljudi mu dala 1 * uz komentar da ''ništa nije stiglo''. 

Link to comment

Pita me prodavac onih HDMI kablova koje čekam od novembra da cancelujem dispute i da čekam još par nedelja pa posle da ga kontaktiram i poslaće nove ili će da refundira.

šta da radim, koje su mi opcije ako prihvatim?

cekaj, sad ozbiljno.

koja je usteda pri kupovini hdmi preko aliekspresa? 

Link to comment

kad sam kupovala svoj sadašnji, u Big Bangu, mislim da sam ga platila oko 1000 rsd ili više.

sad sam na AE naručila 2 za ~4$

 

krajnje nebitno, naručila sam ih u paketu sa nekim drugim gadgetima (svo do jednog su uredno stigli i šljakaju) jer je baš džabaka. naravno da sam do sad mogla 100 hdmi kablova da kupim ovde.

Link to comment

Invisible, ne znam koliko imas zivaca I vremena ali mozes da se zalis na to. Imas sa sajta koliko si platila patike, mozes da izvuces od banke izvod gde se vidi koliko si platila I da se zalis. To je jezivo bezobrazno, podigli su ti cenu ko zna koliko.

 

Kolega je imao situaciju sa mobilnim telefonom, platio 50-tak dolara a ovi mu podigli na 200 I nesto evra vrednost I naplatili dazbine. Zalio se I dobio je povrat novca za sve preko placene vrednosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...