Jump to content
IGNORED

PayPal


Meazza

Recommended Posts

  • 1 month later...

a sto za bilo koji mic uzimu 1$..ludi su..ja sad dobila mejl za neki pejment pa reko da mi posalju preko pp i updejtovala podatke pa i za to 1$..

ali ovi sto treba da mi posalju pare kazu -Integration with PayPal is currently unavailable, please select a different payment method or try again later.

cvrc

nek jedu g... sad moram do banke po instrukcije za pejment na gurku  <_<

Link to comment

sad mi kaze teta iz Komercijalne banke da je njima zabranjeno da primaju kes cekove u dolarima 

 

jel neko zna kakvo je stanje u drugim bankama?

 

za slucaj da ovi moji budu insistirali da mi posalju cek

Link to comment

a sto za bilo koji mic uzimu 1$..ludi su..ja sad dobila mejl za neki pejment pa reko da mi posalju preko pp i updejtovala podatke pa i za to 1$..

ali ovi sto treba da mi posalju pare kazu -Integration with PayPal is currently unavailable, please select a different payment method or try again later.

cvrc

nek jedu g... sad moram do banke po instrukcije za pejment na gurku  <_<

 

Dolar se skida i sutradan vraca samo za validaciju kartice, kad se kartica prvi put prijavi na PayPal. 

Link to comment
  • 2 years later...

Ne znam kako, ali neki Austrijanac je iskopao moj doboš na kupujemprodajem i zapeo je kao lud da ga kupi.


Da bi mi uplatio pare potrebno je samo da mu dam email koji je vezan za pay pall acc?

Pošto mi je za pay pall vezana kreditna kartica, gde te pare idu i šta mogu sa njima posle osim što verovatno ostaju u pay pall walletu? Jel ih moguće nekako podići? 

 

Link to comment
21 minutes ago, Host said:

Ja ne bih nista prodavao preko paypala jer postoji velika mogucnost zloupotrebe. 

 

Do tell? Detalji, konkretne opasnosti? :)

 

Mislim, šta ja rizikujem kao prodavac ako mu samo dam mail da uplati?...

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...