Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Ovde ima dosta posetitelja i ljubitelja fudbala/nogometa, njegove istorije/povijesti itd

Mene zanimaju kolekcionari fudbalskih memorijablija iz Srbije. Zanima me da li ima neko ko skuplja monografije i novine itd vezane za fudbal? Javite mi se u inbox, imam mnogo toga za razmenu a rad sam i da kupim neke stvari koje trazim.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l ovo istina ili zajebancija?  :huh:

 

Naravno da je istina, Roman se u fudbal zaljubio nakon onog famoznog gola Bake Sliškovića, a u nabrajanju omiljenih golova uvijek spomene Ibričićevu bombu na Maksimiru prije Drogbinog gola u Minhenu.

Link to comment

Možda je neko u toku, pa da pitam... Znate li šta se dešava sa sajtom digitalne biblioteke, http://scc.digital.bkp.nb.rs/ ?

 

Ne radi već neko vreme. Taj server je bio bekap server zato ima ono .bkp u linku mislim da se interno i koristio u čitaonicama biblioteke ali je bio povezan i na mrezu van internog sistema biblioteke sad su ga samo "ukinuli". Šteta baš zbog tog posleratnog perioda! Plus da ne pričam za ove lokalne novine koje su tamo bile u zavičajnom odeljku. Uglavnom ni ti linkovi za posleratni period inače nisu bili vidljiv. Kad su određeni ljudi provalili možda su i oni videli da ne valja to što ga sad koriste van internog domena, da vuče možda previliki bandwidth (tj protok) pa su ga skinuli.

Nadam se da će ga vratiti. Nadamo se. Mada i nije toliki problem veliki.  :frust:

Edited by Mors
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

1) Zanima me da li neko poseduje stare grbove Lirije iz Prizrena, Mladosti iz Lučana i Rudar Ljubije iz Prijedora iz perioda 1989-91

 

2) Ima li neko da poseduje i skenira statistiku timova 3.lige u sezoni 1989/90, a koji su se plasiralii u drugu ligu, ili bar bili u vrhu (Zagreb, Bor, Radnički Beograd i Budva)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

PELISTER 85/86 druga liga - istok

 

Radnicki (N) 52 Rad 51 Radnicki (K) 36 Novi Pazar 36 Borac 34 Pelister 34 Sloboda 34 Teteks 34 Trepca 34 Ivangrad 34 Napredak 33 Radnicki (P) 33 Belasica 33 Crvena Zvezda (G) 33 Bor 30 Zemun 28 Lovcen 25 Bregalnica 18.

 
Stefanovic 33 Husein 30/9 Kitanovski 30/3 Mitrevski 27 V.Jovanovic 25 Mickovski 23/2 Bocevski 22/4 Ršumovic 20/4 Božic 18/1 Mladenovski 18 Petrov 16/12 G.Maric 16 G.Ivanovic 15/1 Vasilevski 15 Nastevski 14/4 Bankovic 14 G.Aleksovski 12 M.Aleksovski 11/2 Zekmanov 11/1 T.Dimitrovski 11 N.Kostic 10 D.Dimitrovski 7 Ristevski 7 Cirkovic 5/1 V.Hristovski 3 Glavevski 2 Šipkovski 2 Petrovski 1 Radulovic 1 Hrgovan 1.
 
91/92
pelister1.jpg
Link to comment
  • 1 month later...
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...