Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Nisam mu gledao ovaj poslednji stand-up, gledao sam ga kad je bio clan zirija u onoj emisiji na Prvoj, tu je pokusavao nekako usiljeno da bude duhovit. Tuzno mi je to delovalo.

Inace mi je gotivan lik, zbog toga sam i nesto stroziji prema njemu.

Link to comment
  • 8 months later...

Jel ovo Anteni malo programa za reprizu pa ubacuje i Prva Life, Prva Crime i Prva Kick? Ajde ova prva dva i mogu da se pretpostave. A Prva Kick? Sta je to? Fight kanal?

Edited by DrIlic
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako ce da ih kupuje tesko da moze jeftinije, tj i prva i b92 su toliko nisko po pitanju rejtinga i shr da bi stvarno morali da se potrude da budu grdji...

Edited by jorma shparga
Link to comment

šer tj. rejting nikoga u srbiji ozbiljno ne interesuje već par godina. to je istaljeno, do novog deljenja, a njega će biti kad se pojavi novi krupije

 

pa kkr je za grand dao 500mil$ onomad, oni mlate lovu sbb-om, ovo je samo za rast uticaja

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ma ovo je samo trol A. Apostolovskog. U Politici razradio temu DJVa kako će CIA da pokupuje grčku tv. Pa sad ako je to relevantan izvor....

Kakvo je ono smece od teksta..Ali zadnji pasus zakiva....

A sto se tice te "koncentracije moci" sve je moguce, ovde je ludilo uzelo maha...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima neka nova domaća serija na prvoj.Glume uglavnom ovi voditelji-glumci plus Feđa Stojanović i Goncić SNS.

elem.... majko mila. Kako je moguće da se pišu onako idiotski dijalozi ? Da li je to neko namerno pisao što neprirodnije ili je to talenat ? Ili google translate neke USA serije ?

A onda na to ide sjajna gluma, ali i kako bi glumeli uz ovakav tekst...

 

j-e-z-i-v-o

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...