Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

krenula godless, nova netflix produkcija, onaj schecher jack o’connell je tu...period oko 1884. podseca na westworld (koji nisam odgledala do kraja)

Edited by mustang
Link to comment

Odgledao na preporuku obe sezone (2x5 epizoda) Doctor Foster. Moram priznati da je ispalo mnogo bolje od očekivanog.

Sama radnja serije me nije nešto privlačila, ali pošto nema mnogo epizoda, ajde da probam...

Na kraju mi je bilo toliko zanimljivo da nisam mogao stati sa gledanjem, zgutao sve za dva dana.

Nije sapunasto kao što može zvučati, teško da može da se izvuče više iz ove teme. Sjajna Suranne Jones, ali i ostatak ekipe.

Gledao još neko?

Ja gledala na preporuku Darlingove, prva sezona mi se svidela a onda mi se nije svideo ni malo kraj druge sezone. A glumci, glumci ko Englezi svuda, odlični 

Link to comment

Odgledao na preporuku obe sezone (2x5 epizoda) Doctor Foster. Moram priznati da je ispalo mnogo bolje od očekivanog.

Sama radnja serije me nije nešto privlačila, ali pošto nema mnogo epizoda, ajde da probam...

Na kraju mi je bilo toliko zanimljivo da nisam mogao stati sa gledanjem, zgutao sve za dva dana.

Nije sapunasto kao što može zvučati, teško da može da se izvuče više iz ove teme. Sjajna Suranne Jones, ali i ostatak ekipe.

Gledao još neko?

Malo razocarana samim raspletom i krajem /posle druge sezone/ ... ali tokom serijala bas voza i tenzicna, onako na momente bas neprijatna i krindzi jer i inace S. Jones ima taj vajb ludace na ivici. Dobri su svi ali to je uobicajena brit ekipa glumaca, retko se tu desi da negde ima fulanja, posebno kad su drame u pitanju.

Link to comment

ima li neko titlove za 6. sezonu engrenages? odavno je isla na bbc....kako je moguce da nigde nije postavljeno. smrc

Ima li uopšte epizoda da se "kupe"?

 

Sent from my m2 note using Tapatalk

Link to comment

Ima li uopšte epizoda da se "kupe"?

 

Sent from my m2 note using Tapatalk

Ima na onom francuskom sajtu, capasbien iki tako nekako. Imam link sacuvan na kompu pa mogu da ti prosledim kad budem kod kuce

 

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Edited by gagilija
Link to comment

E jel gleda neko taj Berlin Babylon?Mene neki ortak smara da ne moze da utvrdi da li su Bjela&Co ukrali od ovih ili obrnuto! jel to toliko slicno?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

hmmm... pa tesko da bi uspeli bas tako brzo da reaguju (emituju se u gootovo isto vreme, nemci poceli 6 dana ranije)... trebalo je, u tom slucaju, imati nekog jako pouzdanog insajdera u nemackom timu, pa da uspeju tako brzo sve da iskopiraju.

a inace, i ja cula isto (od klinaca sa FDU).

Link to comment

Premijera Babylona je bila u oktobru, teško da je Bjela stigao da uzme od njih.. :) Ima ga na HBO Go sa našim titlovima, ogledao tek jednu epizodu, postoje sličnosti (panduri, sise i Rusi) ali izgleda da je sad ta tematika postala trend..

 

edit: kasnim :)

Edited by zoki
Link to comment

gledao ja prvih pet, mislim da necu dalje...

serija se bavi istim periodom kao i senke, i tu se zavrsava svaka slicnost

o produkciji da ne pricamo

meni najinteresantnije kako je brian ferry ubacio svoje numere u epohu,

mada je to vec radio sa as time goes by albumom

 

i da, i ovde kao kod bjele, sevaju ciconi, doduse u manjoj meri...

Link to comment

ko voli period drame sa outlaws i bajkovite pejzaze divljeg zapada, preporucujem ‘godless’ mini seriju.

 

 

btw jedan prijatelj mi se kune u babylon berlin

Edited by mustang
Link to comment

Ima na onom francuskom sajtu, capasbien iki tako nekako. Imam link sacuvan na kompu pa mogu da ti prosledim kad budem kod kuce

 

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

 

Bravo i hvala, nikad ne bih našao. Pridružujem se sad potrazi za titlovima.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...