Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

dobra je bila ta epizoda s 11, samo nije trebalo da je stavljaju odmah nakon onog cliffhangera. da je smestena malo ranije u sezonu, sve bi bilo kul.

+1

 

Sam tvoj način rezonovanja diskretno upućuje utisak o kvalitetu radnje u seriji na osnovu koga bi se moglo zaključiti da u njoj gravitacija uopšte ne postoji, pa ni cliffhangeri niti su opasni niti su bitni...

:lolol:

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 11/4/2017 at 9:14 AM, Meazza said:

Uh kako volim taj film. A ovo me ne radi mozda jer ne osecam nikakvu nostalgiju prema osamdesetima (sto je i razumljivo).

 

A ako te to ne radi nema šta drugo jer je i to najzanimljiji aspekt serije, soundtrack, vizelne 80's, i uopšte sav taj feel.

 

On 11/6/2017 at 9:59 PM, Fakundo Sava said:

I Vinona i klinci su odlično uradili zadatak,ali njihovi likovi nisu uspeli da me kupe

 

Pa to upravo govori da nisu dobro odradili zadatak. :) Pogotovu Vinona, utisak mi je kao prošle sezone, non stop je kao da je nakačio na struju, histerija, trese se, samo jedna emocija dve sezone. Mene nije kupila.

 

Inače, serija je suvi prosek, nema jedan aspekat koji bi mogao valjano da se nahvali. Poslednje dve epizode malo dižu utisak jer ima malo i brutalnosti tj više smrti koja daje seriji jednu dozu ozbiljnosti, ali sve ostalo... Meh.

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...