Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Meni odlican! Legla su mi neka odstupanja od knjige, tipa Raven hotel i naravno da serija nece biti ista kao knjiga, ali mi je dovoljno ista. Glumci onako, japanac-Takesi mi je bolji od belca-Takesija al polako, videcemo. Hajp mi je kao kod prve epizode Expanse-a:)

Link to comment
1 hour ago, superkikiriki said:

Meni odlican! Legla su mi neka odstupanja od knjige, tipa Raven hotel i naravno da serija nece biti ista kao knjiga, ali mi je dovoljno ista. Glumci onako, japanac-Takesi mi je bolji od belca-Takesija al polako, videcemo. Hajp mi je kao kod prve epizode Expanse-a:)

 

Odgledao svih deset u cugu. Ostajem pri tvrdnji o kriminalnoj glumi (istice se neznanjem ova sto glumi Ortegu) ali realno sam gledao i vece gluposti. Doduse, ne tako cesto.

Link to comment

Odgledala Altered Carbon. Na kraju i nije ispalo tako katastrofalno kao što sam mislila. Džoel Kinaman je baš udrvenio Takeši Kovača, tako da nisam imala ni trunke emocije sparam njega,  ali su mi favoriti bračni par Eliot i njihova ćerka.

Seriji dajem 6/10.

Link to comment

Babylon Berlin odlicna serija.

Bryan Ferry se pojavljuje u ulozi kabare pevaca, radio je i muziku za seriju pored ostalih

jako dobra produkcija i Tom Tykwerova rezija.

 

 

Edited by 3opge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...