Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

Vikingos-Ritos-de-Iniciaci%C3%B3n.jpg

 

Putesestvije™ nordijskog mitoloskog(istorijskog?) junaka Ragnar Lothbroka, sa zanimljivim prilkazom nordijske mitologije i kulture .

Trenutno u toku sesta epizoda treceg serijala...

 

p.s. Meni cela ova prica super zanimljiva i ako ima dosta materijala za kritiku (prevashodno u izboru nekih glumaca)

Edited by Geo
Link to comment

Prvi serijal ide subotom i nedeljom, na HRT1, oko 21h, odgledao sam prve 4 epizode, a onda sam proslog vikenda propustio jbg. Mislim da cu kupiti™ sve, cim nadjem vremena da gledam.

 

Ne deluje lose, Gabriel Byrne gostuje u prvoj sezoni.

Link to comment

Prvi serijal ide subotom i nedeljom, na HRT1, oko 21h, odgledao sam prve 4 epizode, a onda sam proslog vikenda propustio jbg. Mislim da cu kupiti™ sve, cim nadjem vremena da gledam.

 

Ne deluje lose, Gabriel Byrne gostuje u prvoj sezoni.

Ima ozbiljnu ulogu u prvoj sezoni, odlicno je odradio posao! Druga sezona po meni najzanimljivija, mada i treca kako se blizi kraju sve bolja...

Edited by Geo
Link to comment

имају такође и вебизоде athelstan's journals на јубиту

 

и што каже ајант треба склонити д

Link to comment

Mora da bude minimum i cetvrta sezona ako zele da zavrse ragnarovu pricu. Ja se sve nadam da ce nastaviti i sa dozivljajima njegovih sinova i da ce malo pazljivije birati glumce za iste (posebno za Ivara "bez kostju)"

 

имају такође и вебизоде athelstan's journals на јубиту

 

и што каже ајант треба склонити д

Treba stvarno  , sada ne mogu da izmenim ... 

 

p.s. Jel se seca neko iz zadnje epizode jednog detalja, koje ime je  kralj Ecbert dao Athelstanovom sinu ? Alferd ?

Edited by Geo
Link to comment

Slazem se, nema tu spletki, lik je cudak, fanatik ...

10653345_676055335832677_352765995005196

 

p.s. Ako je ime  Alfred, onda pucaju da je najveci anglosaksinski kralj iz srednjeg veka (Alfred veliki)  u stvari potomak bozijeg mucenika™...

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...