Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Ja se vec treci dan doziram na po 3 epizode. Ne znam sta nije u redu sa mnom, ali ja seksiji sadrzaj na ekranu nisam jos videla. Sva se nauzbudjujem od serije. Imam za jos jedan dan samo. :(

Link to comment

одгледао целу прву сезону, Спејси је напросто манијакалан у својој разиграности, одлично га прати мала Кејт Мара.једино не могу да сварим Клериног енглеског швалера, ту је морао да буде неко аутентичнији а не ова брката суклата која као да је побегла из Црне Гује.

Link to comment
Ja se vec treci dan doziram na po 3 epizode. Ne znam sta nije u redu sa mnom, ali ja seksiji sadrzaj na ekranu nisam jos videla. Sva se nauzbudjujem od serije. Imam za jos jedan dan samo. :(
мени Клер с оном кратком косом јак рајц
Link to comment
Sta gledati BBC ili Spejsija?
Prvo BBC.
hm, isto ono što me muči sa novim šerlokom. jednostavno, neke stvari ne treba dirati.
Hoćeš da kažeš da te pomisao na ove nove američke Mućke ne uzbuđuje? :lol: Edited by Razzmatazz
Link to comment
hm, isto ono što me muči sa novim šerlokom. jednostavno, neke stvari ne treba dirati.
a, to postujem. tako je meni sa serijom Office.
Ne slažem se. Da je tako, ne bi nikad bilo ni Džeremija Breta.
Link to comment

Pa vi se zajebavate?! Ovo je na nivou Hallmarka. Kako napisano, tako izvedeno. Pogledao sam dve epizode i ne verujem da ću nastaviti. Mislim, umalo nisam odustao u prvom minutu, kada sam video da se Kevinov lik eksplicira tako što ubija ranjenog psa i priča u kameru da neko mora da radi neprijatne stvari. No, reko PPP orgazmira, pa rek'o da pogledam, ali ispade na kraju prve epizode da je fenomenalni zaplet što lik uradi nešto iz osvete i svali na drugog. Fenomenalno.Možda i grešim i sve biva bolje od treće epizode, ali stvarno nemam vremena.

Link to comment
daj ne sprdaj seserija ima mana ali one uopste nisu nivoa i domena o kome pricas
Okej, ogradio sam se da sam gledao samo prve dve epizode, ali kada gledam političke trilere ili drame, volim da su likovi izuzetno jaki ili da su zapleti zapetljani. Ovo što sam ofrlje video, ispaljeni političar iskoristio medije da se sveti i grabi moć - previše mi je banalno. A lik zadavi psa da bismo videli kakav je karakter...ma daj.
Ja lepo rekao BBC verzija, ali mene više ovde niko ne sluša.
Dobro 'ajde, možda nisi potpuno propao. mpf
Link to comment

likovi jesu jaki, aj pogledaj jos par epizoda :)razumijem sta ti se ne svidja, ali dalje se radnja razvija vise u pravcu arhetipa nego stereotipa. kad smo kod toga, imam zamjerku na racun musko-zenskog filozofiranja i tu i tamo dosta totalitarne, nemam bolji izraz, kostimografije/sminke/frizure (sa simbolikom) i prije svega izbora glumaca. ovo je najfilmskija serija koju sam ikad gledala, nije cudo sto su je pustili odjednom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...