Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Meni stigla baterija za laptop sa Alija. Plaćena 21$, free shipping.

Carina + neka glupost = 519rsd. Platila sam, šta ću.

 

 

Sad videh prethodnu stranu. U Pošti sam videla popunjenu uplatnicu na kojoj piše da je carina nekih 370rsd, a ispod DOPISANO "+145 din" i naplaćeno mi je 519rsd. Kapiram da je nemoguća misija saznati šta je tih 145rsd.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Meni stigla baterija za laptop sa Alija. Plaćena 21$, free shipping.

Carina + neka glupost = 519rsd. Platila sam, šta ću.

 

 

Sad videh prethodnu stranu. U Pošti sam videla popunjenu uplatnicu na kojoj piše da je carina nekih 370rsd, a ispod DOPISANO "+145 din" i naplaćeno mi je 519rsd. Kapiram da je nemoguća misija saznati šta je tih 145rsd.

Meni su tako neku cifru stavili pod "otvaranje paketa"

Link to comment

Meni su tako neku cifru stavili pod "otvaranje paketa"

divota.

 

nego, može li se na tom aliju pazariti putem paypala? ne može, jel da :(? 

koji način plaćana preporučujete?

 

pitam zato što nemam nikakvu karticu osim one što sam morala da aktiviram zbog ppala, pa da vidim ima li svrhe gnjaviti se s novom.

Link to comment

divota.

 

nego, može li se na tom aliju pazariti putem paypala? ne može, jel da :(? 

koji način plaćana preporučujete?

 

pitam zato što nemam nikakvu karticu osim one što sam morala da aktiviram zbog ppala, pa da vidim ima li svrhe gnjaviti se s novom.

Mislim da ta koja prolazi PP prolazi i na AE.Samo neka bude debitna zbog tvoje sigurnosti...

Link to comment

Mislim da ta koja prolazi PP prolazi i na AE.Samo neka bude debitna zbog tvoje sigurnosti...

ok. tnx.

 

sad me je uhvatila blaga panika jer ne znam ni gde je.  :D

Link to comment

ohrabrena uspešnim prvenčetom sa Alija, naručila sam tastaturu za laptop i dva hdmi kabla.

ne znam kako vi al ja za sad samo tako te neke elektronske gedžete i opremu gledam. šta preporučujete da se baš isplati od drugih stvari?

Link to comment

Možda ti 16 mach3 žileta za 800 kinti bude još smešnije. :D

 

zar to ne košta toliko? u stvari da si rekao 80 kinti, kao i 2800 kinti bilo bi mi podjednako smešno/nesmešno. 

Link to comment

ne znam kako vi al ja za sad samo tako te neke elektronske gedžete i opremu gledam. šta preporučujete da se baš isplati od drugih stvari?

 

Jakna za 7.70e? I to sam naručio. :D

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6302219561.html

 

 

zar to ne košta toliko? u stvari da si rekao 80 kinti, kao i 2800 kinti bilo bi mi podjednako smešno/nesmešno. 

 

Ma kakvi, kod nas je to boga oca para. Tipa 5 komada oko 1500 dinara. Nagađam cifru ali je tu negde.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...