Jump to content
IGNORED

a i venecija, berlin i kan nisu preko sveta


sailorman

Recommended Posts

on topic. svaki metro sanja neki opušteniji nick wooster fazon

 

 

87d094be650931aa96b4759f9276efe5.jpg tumblr_m9ytrqRvRN1rn9cxqo1_1280.jpg b462b13eed4e3303a09d0062fc3071f1.jpg

 

Sumnjam, svaki sajt za oblacenje muskarcica je prepun manekenskih pedercica slicno odevenih, ali se ne prima ni po nocnim klubovima.

 

 

P.S. Na sebi imam sada Basic Edition crne farmerke, Ben Barton NY sako i sitno kariranu kosulju Ralf Loren.  I nedostaje mi Pussygalore. 

Link to comment

meni je omiljeni pusin post kad je napisala da nije bila u istanbulu al je bila u kairu i da je to isti kurac.

 

 

cekaj bre, nisam valjda propustila, kamo nocni klubovi???mene su s aerodroma odveli u neki klub gde se uz nargile gledao trbusni ples.nemoguce da si to propustio?ako si bio u kairu, u meriottu, onda znas o cemu govorim.pravo da ti kazem, ti si jedan od retkih koji je tako opusteno jeo po 'gradskim kuhinja' a da se nije otrovao.inace, istanbul i 'brat' mu kairo, imaju istu atmosferu, na ulicama sigurno.

 

a to, da. tu sam skontao da je mitomanka

Link to comment

Ua elitisti. EDIT. Za utehu je da barem niste menjali nickove, osim gospa babe.

jel imamo neki problem, stariji sugradjanine? ^_^

 

devojke, sori, of. zamolite kolegu da mi oprosti, pa da pochnem da fantaziram o kanu :D

Link to comment

kan je bulja, za seljake. mastaj o necemu drugomu. jedino sto sam tamo dobro video je neki lik sto pored mora prodaje neke kornjace napravljene od zice. sad mi zao sto nisam kupio.

Link to comment

jel imamo neki problem, stariji sugradjanine? ^_^

 

Osim sa epidemijom menjanja nickova, jok!

 

A tek sam sad primetio da ti novi nick nije "gospa bubba", pa se izvinjavam. :P

Link to comment

Osim sa epidemijom menjanja nickova, jok!

 

A tek sam sad primetio da ti novi nick nije "gospa bubba", pa se izvinjavam. :P

a i to samo zato sto sam ja zena meka srca, i oprostljiva. inache ne bi mogo <_<

 

ajd sad dosta. srodi se sa faktima, pa da nosimo aljinice ^_^

 

 

 

edip. i nek neko brishe ovo, da nas ne ubije neko drugi :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

ovo, braćo i sestre. jab se u ovom udala, samo kad bih imala protiv koga. a i para za aljinu. 

 

top_list_our_11_favorite_red_carpet_dres

 

 

al, ovo mi je mnogo realnija opcija. mislim po kroju i veličini, ne nužno po kvalitetu mat'rijala: 

 

the_85th_annual_oscars_academy.jpg

Edited by Queen Mother
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...