Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

ova mi je torba postala miljenica, ugledala je u beču kod armanija i odmah napravila plan da mi je moj miso napravi za recimo rodjendan :-)) znam da cu morati da se pomucim oko nabavke adekvatne vrste koze, al' sta sad... ljubav je to!

IMG_2657.jpg
 

IMG_2658.jpg
 
 
 
 
 
 
Link to comment

E, gospoje, ako smem da izreklamiram super prijateljicu, pravi unikatne hand made torbe od raznih materijala sa dosta uložene ljubavi i truda u svaku :) 
 

Uglavnom su to neke casual varijante, ne nešto preterano ozbiljne, ali ima i takvih, ako se dobro sećam...

 

FB

 

https://www.facebook.com/abrakadabrabags/?fref=ts

 

Instagram

 

https://www.instagram.com/abrakadabratorbe/

 

Ne zamerte na reklami, nije mi bila namera! :)

Edited by Mil@n
Link to comment
  • 1 month later...

20170207_142518_zpsbw7m3u4n.jpg

 

I ja spadam u one koje uvek vuku neke velike torbe, mada uglavnom poluprazne.  A ova mi je miljenica...hand made, kupljena kod neke tete koja osim torbi radi i zanimljive prsluke. Dobra strana je što ide uz većinu stvari koje nosim, pa ne kupujem milion torbi...

Link to comment
  • 10 months later...
On 6.1.2017. at 1:32 PM, nezvanova said:
ova mi je torba postala miljenica, ugledala je u beču kod armanija i odmah napravila plan da mi je moj miso napravi za recimo rodjendan :-)) znam da cu morati da se pomucim oko nabavke adekvatne vrste koze, al' sta sad... ljubav je to!
 
IMG_2657.jpg
 
 
IMG_2658.jpg
 
 
 
 
 
 

smo rekli da ce moj obucar/drugar miso napraviti torbu k'o armanijevu :-) nabavila sam kozu ove boje,  inace bi bile istacke ;-)

23132016_10214902867624110_1924306214232

 

23130782_10214902867664111_4534467708637

 

Spoiler

 

Link to comment
On 12/11/2017 at 9:36 PM, nezvanova said:

smo rekli da ce moj obucar/drugar miso napraviti torbu k'o armanijevu :-) nabavila sam kozu ove boje,  inace bi bile istacke ;-)

23132016_10214902867624110_1924306214232

 

23130782_10214902867664111_4534467708637

 

  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents

 

 

taj tvoj je pravi majstor. fenomenalno. kako se to skida, odakle vam dimenzije, pogled iz svih uglova, detalji, jesi je slikala i izmerila ti u radnji? 

Link to comment

ma ne :-) te dve male slicice torbe iz izloga sam napravila i to je to... bilo mu je to dovoljno, a pravio je vec ranceve drugima, pa je verovatno imao iskustva sa velicinom i tako tim nekim prakticnim detaljima. ma, moj misa je bas pametan majstor, sve sto vidi, to zna da napravi, a i ne mrzi ga, kada je to nesto drugacije i kada se i njemu svidja. uglavnom ga mrzi da popravlja cipele i generalno, da radi rutinske poslove od kojih ipak zivi. ovo mu dodje kao kreativni predah i izazov :-) 

Link to comment
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Dajte neke ideje za tasne/torbe (u cemu je zapravo razlika?) koje su neke srednje velicine, npr. da moze da stane A4 fascikla, a debele dovoljno da bude i neka postena knjiga tu i jos novcanik i flasa sa vodom i kutijica sa vocem pored? Da bude laka sama po sebi (dakle kozna otpada) i da traje nekoliko godina..

Ili da se zadovoljim sa nekim funky rancem poput ovog slatkisa.

Link to comment
10 hours ago, I*m with the pilots said:

Dajte neke ideje za tasne/torbe (u cemu je zapravo razlika?) koje su neke srednje velicine, npr. da moze da stane A4 fascikla, a debele dovoljno da bude i neka postena knjiga tu i jos novcanik i flasa sa vodom i kutijica sa vocem pored? Da bude laka sama po sebi (dakle kozna otpada) i da traje nekoliko godina..

Ili da se zadovoljim sa nekim funky rancem poput ovog slatkisa.

 

Iz mog iskustva, rančevi su optimalni jer su ti ruke skroz slobodne. Ako imaš problema s leđima onda je malo drugačije.

Pogledaj i šta Samsonite nudi, malo su skuplji, al ja Samsonite-ov ranac (koji se sasvim uklapa u sve što ti tražiš) imam od ~2011. i još uvek me služi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...